Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Tata-Fiat Ortaklığı Yeni Vista

Posted by admin on Eyl-8-2011 under Araba Haberleri

Tata-Fiat Ortaklığı Yeni Vista

Jaguar ve Land Rover’ı satın almasıyla adını bir anda gündemin en üst sıralarına taşıyan Hindistan’da kurulu otomotiv üreticisi Tata‘nın yeni yüzü Vista, Avrupa pazarıyla aynı zamanda Türkiye’de satışa sunuldu.

Konu hakkında düzenlene toplantıda konuşan Tata’nın Türkiye distribütörü İsoto’nun CEO’su Kurthan Tarakçıoğlu, Vista ile Türkiye pazarının yüzde 30’una hitap eden B segmentinde ellerini kuvvetlendirdiklerini söyledi. Hafta sonu yapılan bayi tanıtımının ardından bir günde 100 adet sipariş aldıklarını ifade eden Tarakçıoğlu, “Araçta kullanılan her iki motorun da Fiat’m kendini kanıtlamış üretimleri olması, talebi yukarı çekecektir. Türkiye, genç bir nüfusa sahip. Ayrıca kredi faizleri de yüzde 0.8 seviyesinde. Yani ayda 1.000 lira maaş alan ve ailesiyle yaşayan bir genç, ayda 350-400 lira ödeyerek otomobil sahibi olabilir” dedi.

Bu yıl en az 2 bin Vista satmayı hedeflediklerini vurgulayan Tarakçıoğlu, şöyle devam etti: “Bu rakamın da üzerine çıkabiliriz. Geçen yılı 1.650 adetlik satışla kapattık. 2011’de hedefimiz, Vista ile toplamda 5 bin adede çıkmak. Bu rakama ulaşmada mayıs ayında satışa sunacağımız ve Vista’nın sedan versiyonu olan Manza da etkili olacak.”

Tata-Fiat Ortaklığı Yeni Vista

Tata-Fiat Ortaklığı Yeni Vista

19 bin 990 lira

İsoto Pazarlama Direktörü Kaan Bakıraoğlu ise, Tata Vista’nın 1.4 litre benzinli motor ile 19 bin 990, 1.3 litre Quadrajet dizel motor ile 22 bin 990 liradan satışa sunulduğunu söyledi.

Bakırcıoğlu, Vista’yı 3 yıl-100 bin kilometre garanti ile sattıklarını belirterek, baz donanım olan Aura’da bile sürücü ve yolcu hava yastıkları, elektrikli ön ve arka camlar, asimetrik katlanabilen arka koltuklar, immobilizer, uzaktan kumandalı merkezi kilit, kaza anında katlanabilen direksiyon mili, gövde rengi kapı kollan ve tamponlar, direksiyon yükseklik ayan, klima, radyo/CD/MP3 çalar, ön sis farlan gibi özellikler bulunduğunu söyledi.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com