Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Sofuoğlu: 2009 şampiyonluk yılı olacak

Posted by admin on Tem-29-2008 under Motorsiklet

2007 Dünya Super Sport şampiyonu Kenan Sofuoğlu, bu sezon yarışacağı Super Bike’de 2009 yılında şampiyon olmayı hedeflediğini söyledi.
2007 Dünya Super Sport şampiyonu Kenan Sofuoğlu, yarışları daha rahat seyredebilmek için karavan aldığını ve bu nedenle de ağır vasıta ehliyeti için sınava girdiğini söyledi.

Yurt dışındaki Super Bike test sürüşlerinden sonra memleketi Adapazarı’na gelen Sofuoğlu, ağır vasıta ehliyet sınavına katıldı.

Direksiyon sınavında otobüs kullanan Sofuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, otomobil ve motosiklet ehliyeti olmasına rağmen, ağır vasıta ehliyetine de ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Yarışları daha rahat takip edebilmek için, karavan satın aldığını kaydeden Sofuoğlu, ”Yurt dışındaki yarışları daha rahat izleyebilmek için kendime bir karavan aldım. Karavanı kullanabilmek için de ağır vasıta ehliyeti almam gerekiyordu. O nedenle Türkiye’ye geldim. Tabi ağır vasıta kullanmak motosiklet kullanmak kadar kolay değil ama inşallah sınavı geçmişimdir. Sınavım zor geçmedi, hocam da yardım etti, sıkıntı yaşamadım. Motosiklet ve ağır vasıta arasındaki fark büyük. Birisinde iki, diğerinde 8 teker var. Motosiklet yarışmak için kullandığım bir vasıta, bu nedenle ikisi arasında kıyaslama yapmıyorum” şeklinde konuştu.

”2008 TECRüBE, 2009 şAMPiYONLUK YILI OLACAK”

2008 yılını Super Bike yarışı hazırlıklarıyla geçireceğini kaydeden Sofuoğlu, ”2008 yılında Süper Bike kategorisinde yarışacağım, hazırlıklarım devam ediyor. Son 3 günde Super Bike testlerim vardı ve çok güzel geçti. 2008 yılı bu kategoriye hazırlanma ve öğrenme yılım olacak. 2009 yılında inşallah şampiyonluk için koşturacağım, ama bu 2008 yılında gezmeye çıkacağım anlamına gelmez, bu yıl içinde de yarışmaya devam edeceğim. Elimden geldiği kadar başarılı olmaya ve motosikletin üzerinde kalmaya çalışacağım. üünkü kendimi sakatlayıp 2009 yılındaki yarışlarımı riske etmek istemiyorum. 2008 yılı tecrübe, 2009 yılı inşallah şampiyonluk yılı olacak” diye konuştu.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com