Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Skoda SuperB

Posted by admin on Şub-7-2009 under Araba Haberleri

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu, gelişmekte olan 15 Avrupa ülkesinin önde gelen otomotiv editörlerinin jüri üyeliğini yaptığı “AUTOBEST” yarışmasında Skoda Superb’in sahip olduğu benzersiz bagaj açma sistemi “Twindoor Teknolojisi“ TECHNOBEST 2008 ödülünü almaya hak kazandı.

Avrupa’nın en büyük ikinci bağımsız otomobil jürisi olma özelliğine sahip “Autobest” organizasyonunu Türkiye’nin yanı sıra, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs Rum Kesimi, Hırvatistan, Makedonya, Yunanistan, Macaristan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya ve Ukrayna ülkelerinin otomotiv editörleri oluşturuyor.

Geçtiğimiz yıl “2007 yılının En İyi Şirketi” seçilen Skoda, bu yıl aynı organizasyonda Skoda mühendisleri tarafından geliştirilerek patenti alınan Superb’in sahip olduğu benzersiz bagaj açma sistemi Twindoor ile “En İyi Teknoloji” ödülünü almaya hak kazandı.

Yeni Superb’in en büyük yeniliklerinden biri olan akıllı ve kullanışlı bagaj açma sistemi twindoor, istendiği takdirde sadece arka bagaj kapağını açıp aracın içine küçük çantaları koymaya imkan tanırken, ayrıca istenirse de bagajın arka camı da dahil olmak üzere bütün bagaj kapağının açılmasını sağlıyor. Böylelikle kolay erişilebilen ve eski modeline göre 85 litre daha geniş olan bagaj, 565 litre ile kendi sınıfındaki en geniş yükleme hacmini sunarken ve geniş bagaj alanı kapasitesi ile üst segment modellerinin de önüne geçiyor.

29 Ocak 2009 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde Skoda Auto B Sınıfı Ürün Yönetim Müdürü Ing. Oldrich Brabec yaptığı konuşmada “Bu ödül Twindoor sistemi ile Skoda’nın teknolojiye yaptığı yatırımın bir göstergesidir. Yeni Superb’in başarısında bu sistemin payı çok büyüktür. Skoda büyük bir değişim geçirmektedir ve bu akşam aldığımız bu ödül bizim doğru yolda olduğumuzu bir kez daha ispatlamıştır.” dedi..

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com