Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Motosiklet Aksesuarları

Posted by admin on Tem-15-2008 under Motorsiklet

ühlins Amortisörleri: Amortisör çoğumuzun motosiklet performansında göz ardı ettiği noktalardan biridir. Halbuki yere iletilemeyen bir güç motosikletinize hiçbir şey katmayacağı gibi sürüşü tehlikeli şekilde etkileyebilir.

ühlins amortisörleri bu konudaki üstün performansını yıllardır hem pist hem de kros parkurlarında dünyanın en büyük yarış takımları ile beraber çalışmasına ve araştırma-geliştirme konusunda yaptığı yatırımlara borçludur. Tüm motosiklet yarışlarında sayısız birincilikleri ühlins’i vazgeçilmez marka haline getirmiştir.

Akrapoviç egzost sistemleri:

AKRAPOVIC egzost sistemleri üreticinin kullandığı sistemlerin üçte biri ağırlığa kadar düşmekte ve ulaşılabilecek en yumuşak ve mükemmel güç eğrisini sağlamaktadır. Motorun hem en üst devirlerde hem de tüm devir aralığında gücünü arttırır. Paslanmaz çelik ve Titanium’un çok özel kullanımı sayesinde yüksek kaliteli bir üretim yapmakla birlikte gereksiz kaplama ve işlem yapılmadığından çevre dostu bir ürün ortaya çıkıyor.

Micron egzost sistemleri :

Dünya, Avrupa, ingiltere ve Ulusal bir çok şampiyonada süregelen zaferler Micron sistemlerinin yarışlarda ne kadar başarılı olduğunun göstergesidir. Kapsamlı araştırma ve geliştirme çalışmaları ve her sistemin defalarca dinamometrede test edilmesi yarışta karşılaşılacak ağır şartlarda sistemlerin yüksek güç ve tork sağlamasını garanti eder.

üok önemli ağırlık avantajı sağlamak için paslanmaz çelik veya titaniumdan, susturucu olarak da parlak alaşımlı veya carbon kullanılarak üretilirler. Tüm MICRON sistemleri FIM ses sınırlarının içindedir.

National Cycle :

National Cycle Dünyadaki prestijli motosiklet üreticilerinin birçoğunun orjinal camlarını üretmekle birlikte aynı zamanda aksesuar cam azarının en kaliteli cam ve aksesuarları üreticisidir. National Cycle cam teknolojisi NASA’nın Uzay paketleri ve seçenekleri ile tüm chopper ve cruiser model motosikletlere hizmet sunabilmekteyiz.

Highway Hawk :

Highway Hawk tüm japon custom chopper motosikletler için dünyanın en geniş aksesuar seçeneklerini sunmaktadır. Motosikletiniz kendinize özgü yapmak istediğinizde tüm aksesuar çeşitleri Highway Hawk’da. Yer darlığından buraya sığdıramadığımız ürünlerin tümü hakkında bilgi ve fiyat almak için Highway Hawk kataloğunun tümünü incelemek çin en yakın DEMAKS MOTOR bayii veya showroom’una uğrayınız.

Alpinestars :

Motokros ve Cadde motosikletleri giyimi pazarında senelerdir hem ileri teknolojileri, hem performans hem de stil bakımından yıllardır en sansasyonel ürünleri sunan isimdir. Doohan, Criville, Biaggi, Checa ve Haga gibi GP starları ve Mc Grath, Carmichael, Tortelli, Lusk gibi motocross starlarının tercih sebebi olması yalnızca sponsorluk değil aynı zamanda Alpinestars’ın konusundaki en teknik malzemeleri kullanarak konfor ve güvenliği aynı oranda sağlamasıdır.

AGV Kaskları :

üok geniş ürün yelpazelesi sayesinde her kullanım ve her bütçeye gçre seçenekler sunmaktadır. AGV 1947 yılından beri kask üretmekte olan bir firma olarak kask teknolojisinde birçok ilke imza atmıştır. Bu üretim teknolojisi ve senelerdir motosiklet yarışlarında en üst seviye pilotlar ile kazanılmış tecrübe AGV’nin her zaman piyasanın en iyi kasklarını üretmesini sağlamıştır.

Troy Lee Designs :

Ekibi yarışçı ruhunuzu dışa vuran ve dizayn ile birlikte işlevselliği de unutmayan eşsiz ürünler yaratmaktadır. Gerek giyim olarak, gerek aracınızı güzelleştirecek ve özgünleştirecek yapıştırmalar olarak çok zengin bir seçeneğe sahip olan Troy Lee Designs size renk katacaktır.

Spyke :

GP ve Superbike yarışlarından caddelere taşınan çarpıcı dizaynlar ile yola çıkan firma son senelerde Enduro ve Touring klasmanı için de giyim üretmeye başladı. En kaliteli malzemeleri bir moda terzisi ustalığı ile kullanan Spyke motosiklet giysisinde takip edilen firma haline geldi.

Arabacar.com

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com