Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Hyundai Veloster Coupe 2011

Posted by Heartless on Eki-30-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Başarılı bir tanıtım ile gündemi epeyce meşgul eden arkadan çekişli Genesis Coupe ‘den sonra Koreli markadan yeni bir spor model daha geliyor.

Başta Avrupa olmak üzere diğer pazarlarda da yerini alacak Hyundai Velostar Coupe ‘nin satışa sunulacağı tarih ise firmanın Amerika CEO ’su John Krafcik ‘in söylediğine göre 2011.

Önden çekişli aracın tasarımı yüzde 70-80 oranında 2007 Los Angeles Otomobil Fuarında sergilenen Velostar Konsept gibi olacak.

Aracın kompakt bir otomobil olacağını vurgulayan John Krafcik boyut açısından ise “Accent boyunda, 4 kişilik bir Honda CRX düşünün” dedi. Eğlenceyi ve ekonomik tüketimi bir arada sunacak araç gücüyle de adından söz ettirecek.

Hyundai Veloster Coupe ‘de 140 beygir gücünde 1.6 litrelik bir 4 silindirli motor yer alacak. Yakıt tüketim oranı ise 100 km ‘de 5.8 lt. Ayrıca 2010 Hyundai Santa Fe ‘de kullanılan 184 beygir gücünde 2.0 litrelik bir dizel motora da yer verilmesi bekleniyor.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com