Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

2011 2010 Ford Transit 4×4 AWD

Posted by admin on Ara-15-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Türkiye’deki binlerce Ford Transit hayranına güzel bir haber. Ford Transit ailesine 4×4 opsiyonu eklendi. 4×4 opsiyonu İngiltere’de ekstra 4.000 sterlin (yaklaşık 10.000 TL) ile alınabiliyor.

Gerek duyulmayan durumlarda motor gücünü sadece ön tekerleklere aktararak yakıt ekonomisi sağlayan sistem duruma göre gücü arka tekerleklere veriyor. Bu sistem şimdilik sadece 2.4 litre 140 beygir güç üreten motor ve 15 yolcu kapasiteli Transit minibüs ile birlikte tercih edilebiliyor. 4×4 sistemi aracın ön aksına 70, arka aksına da 10 kilo ekstra ağırlık veriyor.

AWD olarak isimlendirilen 4×4 sistemli Ford Transit’lerde özel renk seçenekleri de bulunuyor.

4×4 Transit, Türkiye’deki Transit tutkunkarının yıllardır eksikliğini duyduğu bir araçtı. Yılın büyük bölümünde kar ile mücadele eden Anadolu şehirlerinde 4×4 Transit’in rağbet göreceği kesin.

Ford Transit SportVan 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-25-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Yeni SportVan, daha önceki versiyonlarda da olduğu gibi tek bir renk seçeneğine sahip. Araç, kırmızı üzerinde çift beyaz şerit ile spor bir görünüm kazanırken bu görüntüyü, çamurluklar, yan etekler ve 18 inç jantlar destekliyor. Ayrıca çift egsoz çıkışı, LED farlarıda dikkat çekiyor.

Yeni Transit SportVan’da teknoloji ve konfor olarak da bazı yenilikler bulunuyor. CD çalar, deri kaplama direksiyon simidi, ABS ve EBD gibi sistemler standart olarak sunulurken, hız sabitleme sistemi, klima, elektrikli cam ve aynalar, alarm, merkezi kilit sistemi, LED kargo alanı aydınlatması, deri koltuklar ve sis farlarını da opsiyonel olarak sunuluyor.

Sadece 100 adet üretilecek olan Ford Transit SportVan, 2.2 litrelik dizel motora sahip olacak. 140 beygir gücünde ve 6 ileri vitesli şanzuman sahip. Ford Transit SportVan İngiltere’de 22.630 Sterlin’den başlayan fiyatlarla satılacak.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com