Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Subaru Legacy 2010 Model Süper Otomobil

Posted by Heartless on Ara-16-2010 under Otomobil

Subaru Legacy 2010 Modeli İlk Kez 2009 New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda  Sürücülerin Beğenisine Sunulmuştur.Otomobilin Ünü ise sportif kullanım ve güvenilirlik ile ön plana çıkmıştır.2010 Subaru, şimdi daha uzun bir dingil mesafesi özellikleri ilave arka koltuk bacak mesafesi dahada uzamıştır.Subaru Lineartronic ™ CVT (sürekli değişken transmisyon) özelliğine sahiptir.2010 Subaru Legacy önceki modelin çevikliği ve fun-to-drive ruhunu koruyarak oda ve konforu artıran yeni bir platform üzerine kurulmuştur.tüm Subaru modellerinde olduğu için, her Subaru simetrik All-Wheel Drive, orta ölçekli salonlar arasında ayrı Subaru setleri paha biçilmez bir performans ve güvenlik artırıcı sistemi ile standart olarak donatılmıştır.Legacy 2.5i modelleri – 2.5i, 2.5i Premium ve 2.5i Limited – (mevcut PZEV derecesiyle) gözden geçirilmiş bir 170 hp 2.5-litre 4 silindirli Boxer motoru vardır.Her iki yayınlar hızlanma, tepki ve yakıt ekonomisi geliştirilmesine yardımcı olmuştur.

Subaru Legacy

Subaru Legacy 2010 Model

Subaru Legacy Süper Otomobil

Toyota & Subaru Coupe 2011 Model

Posted by Heartless on Kas-15-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Toyota Başkanı Akio Toyoda yeni bir spor araba yapmak için Subaru ile çalışacaklarını resmi olarak açıkladı. Resmi olarak ilk Nisan 2008 ‘de duyurulan bu spor modelin bir ara üretilmeyeceği söylentisi yayılsada Michigan Endüstri Konferansında yapılan açıklama ile son nokta koyuldu. Bizleri yepyeni bir spor model bekliyor. Başkan, aracın eğlenceli ve heyecan verici bir sürüş karakterine sahip olacağını belirtti.

Daha önce haberini ve imaj çalışmalarını yayınladığımız (1,2) bu spor modelin yeni imaj çalışması da yeni detaylarla birlikte yayınlandı.

Araçta 160 ile 200 beygir arasında güç üretebilen 2.0 litre hacminde bir Subaru Boxer motoru yer alacak. Bu coupe modelde gücün yanı sıra tasarrufun da ön planda olması bekleniyor. Toyota / Subaru Coupe 2011 yılında yollarda olacak.

2011 Subaru Outback ve Legacy 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-25-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Ufak makyaj çalışmasının yanı sıra standart donanımlarını artırarak ve fiyatlarını rakiplerine göre ayarlayarak satışını artırmayı amaçlıyor.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com