Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Sport Özellikleri

Posted by Heartless on Ara-20-2010 under Otomobil

Mitsubishi Outlander Japon otomobil Mitsubishi Motors tarafından üretilen bir Otomobildir.2001 yılında Japonya’da tanıştığında Mitsubishi Airtrek olarak bilinen 2001 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergilenen Mitsubishi ASX konsept aracın bir benzeri olarak üretilmiştir.Otomobillin Gövdesi Yerden Oldukça Yüksektedir.Arabanın Çekiş sistemi 4 Tekerlekten Çekiş Sistemi Vardır.


Aracın ikinci nesil ve 2005 yılında tanıtılan eski bir sürümü üretimi paralel olarak devam etmesine rağmen Japonya dahil olmak üzere tüm pazarlarda, Outlander adını almıştır.GS platformu üzerine inşa edilmiş ve Mitsubishi, Volkswagen ve PSA Peugeot Citroën tarafından geliştirilen çeşitli motorlar kullanılmaktadır. PSA’s Citroen C-Crosser ve Peugeot 4007, Japonya’da Mitsubishi tarafından üretilen, rozet Outlander sürümleri üretilmiştir.Mitsubishi GS platform üzerinde dört tekerlekten çekiş ve stabilite kontrolü, kontrol özellikleri Mitsubishi’nin AWC sistemi. yeni tasarlanmış 6B31 3.0 L V6 SOHC MIVEC tarafından desteklenmektedir Kuzey Amerika versiyonu, önceki Ekim ayında piyasaya çıktığından aynı yıl New York Auto Show’da 2006 yılının Nisan ayında gösterime Girmiştir.

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Sport Özellikleri

Mitsubishi Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Arabası

1956 Model Plymouth Sport Suburban

Posted by Heartless on Ara-19-2010 under Otomobil

1956 Model Plymouth Sport Suburban

1956 Model Plymouth Sport Suburban

Ford Kuga Sport 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-27-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Ford ‘un beğenilen SUV modeli Kuga ‘nın sıradışı versiyonu Türkiye ‘de ilk kez TRaraba.com ‘da.

Üç kapılı Ford Kuga, SUV sınıfında yeni bir rekabetin startını veriyor. ‘Sport-activity vehicle’ olarak tanımlanan bu coupe formlu araç, BMW ‘nin X6 modeline benzer hatlara sahip. Eğimli arka pencere, tavan spoyleri ve şık ışıklandırmaları sportif kimliğe vurgu yapıyor.

Aracın benzinli 148hp veya 178hp beygir gücünde 1.6-litrelik Turbo, dizel olarak ise 128hp 1.6 TDCi ve 2.0-litrelik (168 hp veya 197 hp) motorlar ile sunulması bekleniyor.

Önden ve dört çeker verisyonları ile satışa sunulacak Üç kapılı spor Ford Kuga ‘nın panaromik cam tavan, son yüksek teknoloji navigasyon-sistemi, Bluetooth, 360 derece kamera gibi donanımları bulunuyor.

ford_kuga_sport_uc_kapi

Ancak Ford Kuga Sport yollara çıkmak için sırasını beklemek zorunda. Çünkü Opel Meriva ‘ya rakip olacak MPV tabanlı Fiesta, yeni Focus ve C-MAX daha öncelikli. Üç kapılı Ford Kuga ‘nın beş kapılı kardeşi ile birlikte 2011 ‘de tanıtılması bekleniyor.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com