Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Land Rover LRX 2008 Model Concept

Posted by Heartless on Ara-20-2010 under Otomobil
Şirket 2008 yılında 60. yılını kutlamak için hazırlanırken, üç kapılı LRX Concept Land Rover, onun daha kompakt, hafif ve sürdürülebilirlik odaklı teknolojileri ile, açıkça bir değişen dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlamıştır.Land Rover’ın Genel Müdürü söylüyor. “LRX her açıdan bir Land Rover olduğunu, ama çok farklı bir Land Rover üretildiğini bu araçta söylemiştir.LRX açık Land Rover tasarımı ve bizim araçlardan beklediğiniz yeteneğinin genişliği vardır. Ama bu model daha önce hiç bir segmentde denememiştir.LRX tamamen bize düşünme gibi ölçü müşteri tepki geliştirmek için tasarlanmış bir araçtır diye söylemde bulunmuştur.

Land Rover LRX 2008 Model Concept
Land Rover LRX 2008 Model Concept Otomobili
Land Rover LRX 2008 Model Concept Arabası

LA 2010 : Range Rover Evoque

Posted by Heartless on Ara-13-2010 under Araba Haberleri

Daha önce 3 kapılı olarak tanıtılan ve beklenen ilgili gören Range Rover Evoque, 5 kapılı versiyonu ile Los Angeles Otomobil Fuarında otomobil severlerin karşısına çıktı. Firma yetkililerinden Phil Popham yaptığı açıklamada yeni modeli 3 kapılı versiyona göre daha esnek ve kullanışlı aynı zamanda sporcu kimliğinden birşey kaybetmemiş olarak tanımladı.

Range Rover Evoque’nin lansmanda kullanılan bu arabası 2.0 litrelik benzinli motora sahip, 240 beygir gücünde, 0-100km/s hıza erişimini 7.1 saniyede tamamlıyor. Dört tekerden çekiş sistemine sahip olan yeni Range Rover Evoque, altı ileri otomatik şanzumana sahip.

Yeni Evoque’nin, 2011′in ikinci çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

2011 Range Rover Dizel Motor 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-25-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

V8 motorsa sahip olacak olan otomobil, 28 Ağustos’ta başlayacak olan Moskova Otomobil Fuarında tanıtılacak. 5.0 litrelik benzinli motor seçeneği ile beraber 1 Ekim’den itibaren satışa sunulacak. Satış fiyatı şimdiden belirlendi. Otomobil Avrupa’da 88.900 Avro’dan satışa sunulacak.

Yeni Range Rover, performansı ile göz dolduruyor. dizel seçeneğinde 308 beygir gücünde 700Nm tork üretebiliyor. 100km/s hıza 7.6 saniyede ulaşabiliyor.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com