Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Düşük tüketim değerlerini yüksek sürüş dinamikleriyle birleştiren Volkswagen TSI motoru TUV Nord tarafından yeni bir ödüle daha layık görüldü.

Volkswagen’in motor teknolojisi alanında devrim yaratan ve 2009 Uluslararası Yılın Motoru yarışmasında üst üste 3. defa sınıfının en iyi motoru seçilen TSI motoru dünya çapındaki başarılarına devam ediyor.

Küçük motor hacimleri ve düşük yakıt tüketim değerleri sayesinde bir önceki nesline göre çevre duyarlılığı geliştirilen TSI motoru, sahip olduğu yüksek sürüş dinamiklerinin önemli ölçüde geliştirilmesi sonucunda ‘Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi’nde ‘Takdir’ kazandı.

TUV Nord tarafından yapılan değerlendirmede 90 kW’lık 1.4 TSI motor, 85 kW’lık 1.6 FSI motor ile karşılaştırılırken, ikinci bir testte, 77 kW gücündeki 1.2 TSI ile 75 kW güç çıkışına sahip 1.6 MPI karşılaştırıldı.

TSI motor, bir yandan gerçek bir sürüş keyif sunan bir performans sergilerlerken diğer yandan benzinli motorlar için yakıt tüketiminde çarpıcı tasarruf değerleri sağlayarak kullanıcının her türlü ihtiyacına cevap verebiliyor. TSI teknolojisi, aynı zamanda motor hacmindeki azaltım sayesinde, CO2 emisyonlarını ciddi oranda düşürüyor.

VW’nin üstün teknolojili TSI motoru, ülkemizde Volkswagen model yelpazesinde yeralan Scirocco, Tiguan, Golf, Jetta ve Passat modellerinde kullanılıyor.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com