Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Mitsubishi Outlander Sport

Posted by admin on Ara-28-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Mitsubishi Outlander Japon otomobil Mitsubishi Motors tarafından üretilen bir Otomobildir.2001 yılında Japonya’da tanıştığında Mitsubishi Airtrek olarak bilinen 2001 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergilenen Mitsubishi ASX konsept aracın bir benzeri olarak üretilmiştir.Otomobillin Gövdesi Yerden Oldukça Yüksektedir.Arabanın Çekiş sistemi 4 Tekerlekten Çekiş Sistemi Vardır.Aracın ikinci nesil ve 2005 yılında tanıtılan eski bir sürümü üretimi paralel olarak devam etmesine rağmen Japonya dahil olmak üzere tüm pazarlarda, Outlander adını almıştır.GS platformu üzerine inşa edilmiş ve Mitsubishi, Volkswagen ve PSA Peugeot Citroën tarafından geliştirilen çeşitli motorlar kullanılmaktadır. PSA’s Citroen C-Crosser ve Peugeot 4007, Japonya’da Mitsubishi tarafından üretilen, rozet Outlander sürümleri üretilmiştir.Mitsubishi GS platform üzerinde dört tekerlekten çekiş ve stabilite kontrolü, kontrol özellikleri Mitsubishi’nin AWC sistemi. yeni tasarlanmış 6B31 3.0 L V6 SOHC MIVEC tarafından desteklenmektedir Kuzey Amerika versiyonu, önceki Ekim ayında piyasaya çıktığından aynı yıl New York Auto Show’da 2006 yılının Nisan ayında gösterime Girmiştir.

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Sport Özellikleri

Posted by Heartless on Ara-20-2010 under Otomobil

Mitsubishi Outlander Japon otomobil Mitsubishi Motors tarafından üretilen bir Otomobildir.2001 yılında Japonya’da tanıştığında Mitsubishi Airtrek olarak bilinen 2001 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergilenen Mitsubishi ASX konsept aracın bir benzeri olarak üretilmiştir.Otomobillin Gövdesi Yerden Oldukça Yüksektedir.Arabanın Çekiş sistemi 4 Tekerlekten Çekiş Sistemi Vardır.


Aracın ikinci nesil ve 2005 yılında tanıtılan eski bir sürümü üretimi paralel olarak devam etmesine rağmen Japonya dahil olmak üzere tüm pazarlarda, Outlander adını almıştır.GS platformu üzerine inşa edilmiş ve Mitsubishi, Volkswagen ve PSA Peugeot Citroën tarafından geliştirilen çeşitli motorlar kullanılmaktadır. PSA’s Citroen C-Crosser ve Peugeot 4007, Japonya’da Mitsubishi tarafından üretilen, rozet Outlander sürümleri üretilmiştir.Mitsubishi GS platform üzerinde dört tekerlekten çekiş ve stabilite kontrolü, kontrol özellikleri Mitsubishi’nin AWC sistemi. yeni tasarlanmış 6B31 3.0 L V6 SOHC MIVEC tarafından desteklenmektedir Kuzey Amerika versiyonu, önceki Ekim ayında piyasaya çıktığından aynı yıl New York Auto Show’da 2006 yılının Nisan ayında gösterime Girmiştir.

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Sport Özellikleri

Mitsubishi Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Arabası

Mitsubishi L200 Delta 4X4

Posted by admin on Ara-12-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Her ne kadar modiye kelimesi araçları sportifleştirmek, güçlendirmek olarak bilinse de aslında modifiye, araca istenilen özellikleri katmak, istenilen amaca uygun hale getirmektir.

Delta 4X4 arazi araçları hazırlama firması da en büyük yardımcılardan biri. Piyasa araçlarını en zorlu yol şartlarıyla baş edebilecek araçlara dönüştürüyor. Resimlerini gördüğünüz Mitsubishi L200’de firmanın hazırlamış olduğu araçlardan sadece biri.

Resimlerini gördüğünüz Mitsubishi L200 4×4 bu yüksekliğe basit amortisör ve yay değişiklikleri ile ulaşmadı. Aracın yüksekliği standart versiyon ile aynı sadece gövdesi yükseltildi. Evet doğru okudunuz gövdesi şasisinden tam 10 cm yukarı konumlandırıldı. Ama istenildiğinde eski konumuna getirilebiliyor. Bunu Delta 4×4 firmasının hazırlamış olduğu asansör kiti gerçekleştiriyor.

Aracın standart süspansiyon sistemine müdahale etmeyip sadece gövdesini yükseltmek beraberinde avantaj getiriyor. Çünkü standart yapısı bozulmayan aracın yol tutuş karakterinden de taviz verilmemiş oluyor. İlerde yaşanabilecek süspansiyon arızalarınında önüne geçilmiş oluyor. Sistemin tek dezavantajı araç yüksekliğinin artması ile birlikte ağırlık merkezinin yükselmesi gösterilebilir.

Delta 4×4, L200 için yükseltici kit dışında 6 farklı jant opsiyonu, egzoz sistemi ve koruyucu barları içeren paketler sunuyor.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com