Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Renault, ticari ürün gamındaki temsilcileri Master, Kangoo, Trafic ve modellerini yenileyerek Mayıs 2010’da Türkiye’de satışa sunacak. 2009 yılında yaşanan global krizde yüzde 28 daralan ticari araç pazarındaki yüzde 14’lük payını koruyan Renault, 2010’da ticari araç atağına kalkıyor.

Renault’un en geniş hacimli ticari modeli yeni Master, 2.3 litrelik dCi motor teknolojili, 100,125 ve 150 beygir olmak üzere 3 farklı motor versiyonundan oluşuyor. 100 kilometrede ortalama 7.1 litre yakıt tüketen Yeni Master, 22 metreküpe kadar yükleme hacmi sunuyor.

Master’ın bir alt platformunda konumlandırılan Yeni Renault Traffic’te ise 2.0 litrelik dCi motoru üç farklı donanım paketiyle satışa sunulacak. Renault’yu yüzde 13,5’luk pazar payıyla 2009’da Avrupa’da segmentinde üçüncülüğe taşıyan Traffic, makyajlı görünümü ve kullandığı parçacıklı filtresiyle daha az yakıt tüketimi vaad ediyor.

Fiat’ın yenilenen Doblo, C

itroen’in Berlingo ve Peugeot’nun Partner modelleriyle aynı kulvarda yer alan Renault’nun hafif ticari modeli Kangoo Express Maxi, 2 ve 5 koltuklu olmak üzere iki farklı versiyonuyla tüketicilerin beğenisine sunulacak. 2011’in ilk yarısında tamamı elektrikli motor versiyonuyla seri üretimine başlanılacak Kangoo, 160 km menzile sahip olacak.

Ayrıca Renault’dan yapılan bir diğer açıklamada yenilenen ticari araçlarının tamamında CO2 salınımı değerine sahip motor teknolojisiyle üreteceklerini belirtti.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com