Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Volkswagen Jetta 2011 Model Özellikleri

Posted by Heartless on Ara-15-2010 under Otomobil
Volkswagen Jetta 2011 arabanın özelliklerine gelince 4,63 metre Uzunluğunda ve 1,78 metre Genişliğindedir.Avrupa versiyonu uzunluğu: 4.64 metre dir.Volkswagen Jetta ve daha dinamik bir geniş görsel bir duruşa sahiptir.uzun ömürlü hangi düşük ışın ışık alanında, yeni H7 Longlife halojen deşarj lambaları kullanılmaktadır.Süper Longlife teknolojisi ile dizayn edilmiştir. montaj yüksekliği ve büyüklüğü düşük ışın reflektör optimal ayar sürücü tarafındaki bir vurgu ile karayolunda çok iyi ve geniş bir aydınlatma sağlar.510 litre otomobilde bağaj kapasitesi bulunmaktadır.

Volkswagen Jetta 2011 Model

Volkswagen Jetta Özellikleri

Volkswagen Jetta

2011 Volkswagen Jetta 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-25-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Volkswagen modelleri içerisinde Passat ve Golf arasında kalan ve satışı bu iki modelin gerisinde kalan Jetta, yenilenen tasarımı ve özellikleri ile artık daha ön planda olacağa benziyor.

Yeni 2011 Volkswagen Jetta

2011 Jetta’ya ilk baktığımızda daha önce yayınladığımız Polo Sedan modelinin daha büyüğü olarak gözümüze çarpıyor. Boyutları 9 cm uzayan yeni Jetta, 4.64 metre uzunluğa, 1.78 metre genişliğe ve 1.45 uzunluğa sahip. Bu genişlik ile diz mesafesinde oluşan 6.7 santimetrelik artışda göz önünde bulundurursak seyahat edenlere geniş ve konforlu bir yolculuk sunuyor.

Yeni 2011 Volkswagen Jetta

Otomobil Avrupa pazarına altı adet motor seçeneği sunacak olan otomobilin 1.2 litrelik TSI motoru 105 beygir gücünde, 1.4 litrelik TSI motor 160 beygir gücünde. Diesel motor seçeneklerinden 1.6 litrelik olanı 105 beygir gücünde, 2 litrelik motora sahip olan model 140 beygir gücünde. Güncel Jetta’da kullanılan 122 beygir gücündeki 1.4 litre hacimli TSI motor yeni modelde de bulunacakken, en büyük yenilik A.B.D.’de tanıtılan 200 beygir gücündeki benzinli motor da Avrupa kıtasına gelecek olması.

Merhaba, 2005 model opel Corsa aracımı daha geniş bir araçla değiştirmek istiyorum seçenekleri 3’e düşürdüm; Corolla, Civic, Jetta. Araçların 0 modellerine baktım muhtemelen 0 alamam, en fazla 2 yaşında bir araç alabilirim, hangi aracı alacağım konusunda kararsız kaldım. Aklıma takılanlar şunlar: 1) Hangi modeli seçmek lazım ?, Hangisinin servisi daha az sorunlu olabilir? 2) Dizel mi benzinli mi alsam veya bu modellerde 2 yaşında bir araca lpg taktırmak mantıklı olurmu ? 3) otomatik vites mi düz vites mi alsam, hangi modelde hangisi daha iyidir? Bu modelleri kullanan arkadaşlar memnun olup olmadıklarını belirtirlerse sevinirim. Bu sorularıma cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi günler.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com