Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Dodge Ram SRT 10 Spor Kamyonet

Posted by Heartless on Ara-21-2010 under Otomobil
Dodge Ram SRT 10 spor kamyonet Amerikan otomobil Dodge tarafından sınırlı sayıda üretilmektedir. Bu Ocak 2002 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda arz edilmiş ve  üretime 2004 yılına kadar devam etmiştir.Dodge bir Ram kamyonet içine Viper motoru kullanmıştır.Dodge Ram VTS Çift beyaz skunk çizgili, Banzai Mavi boyalı bir 488 cid V10, altı-ileri Borg-Warner manuel şanzıman bulunmaktadır.Bilstein amortisörler, performans ayarlanmış yayları ve eşsiz aerodinamik aids Ram SRT-10′s yüksek hızı performansı artırmak için kullanılmıştır.Ram SRT-10 normal kabin başarısının ardından, Dodge bir Quad Cab versiyonu 2005 model yılında arz etmeye karar vermiştir.gövde renkli alüminyum tonneau bir aerodinamik spoyler ile kapak Quad Cab standart olmuştur.

Dodge Ram SRT 10 Spor Kamyonet

Dodge Ram SRT 10 Spor Kamyonet Arabası

Dodge Ram SRT 10 Spor Kamyonet Otomobili

2011 Dodge Charger 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-25-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Kendisine ait bir hayran kitlesi olan çok nadir modellerden birisidir Dodge Charger. Yeni Charger da, geçmişteki versiyonlarını özletiyor ancak şıklığından ve kendine özgü tarzından taviz vermeden yoluna devam ediyor.

Güçlü ve sportif sıfatlarını kullanabileceğimiz 2011 model Dodge Charger; ızgarası, farları ve tamponu makyajlanarak daha güçlü bir görünüme kavuşmuş, arka spoiler ve egsoz çıkışları ile de daha sportif bir görünüm kazanmış. Ön taraftan bakınca 1969 Model Charcer’a benzetmeye çalışıldığı açıkça görünmekte. İç makanı ile ilgili görüntüler firma tarafından şimdilik basınla paylaşılmazken, daha kaliteli malzeme kullanıldığı ile ilgili bilgi verildi.

Arabada teknolojik yeniliklere göz atacak olursak, LED teknolojisine sahip arka aydınlatma seti, navigasyon sistemi, kör nokta uyarısı, geri görüş kamerası, çarpışma uyarısı, hız sabitleme sistemi gibi yenilikleri görüyoruz.

Yeni Dodge Charger, iki farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak. Bunlardan birincisi 3.6 litrelik v6 motor seçeneği. Bu motor 305 beygir gücünde ve maksimumda 363 Nm tork üretebiliyor. Diğer seçenek ise 5.7 litrelik v8 motor seçeneği. Bu motor ise 379 beygir gücünde ve 410 Nm tork üretebiliyor.

85.000 Dolardan başlayan fiyatla satılacak olan 2011 model Charger’dan ilk planda 70 adet üretilecek.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com