Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Mitsubishi L200 Delta 4X4

Posted by admin on Ara-12-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Her ne kadar modiye kelimesi araçları sportifleştirmek, güçlendirmek olarak bilinse de aslında modifiye, araca istenilen özellikleri katmak, istenilen amaca uygun hale getirmektir.

Delta 4X4 arazi araçları hazırlama firması da en büyük yardımcılardan biri. Piyasa araçlarını en zorlu yol şartlarıyla baş edebilecek araçlara dönüştürüyor. Resimlerini gördüğünüz Mitsubishi L200’de firmanın hazırlamış olduğu araçlardan sadece biri.

Resimlerini gördüğünüz Mitsubishi L200 4×4 bu yüksekliğe basit amortisör ve yay değişiklikleri ile ulaşmadı. Aracın yüksekliği standart versiyon ile aynı sadece gövdesi yükseltildi. Evet doğru okudunuz gövdesi şasisinden tam 10 cm yukarı konumlandırıldı. Ama istenildiğinde eski konumuna getirilebiliyor. Bunu Delta 4×4 firmasının hazırlamış olduğu asansör kiti gerçekleştiriyor.

Aracın standart süspansiyon sistemine müdahale etmeyip sadece gövdesini yükseltmek beraberinde avantaj getiriyor. Çünkü standart yapısı bozulmayan aracın yol tutuş karakterinden de taviz verilmemiş oluyor. İlerde yaşanabilecek süspansiyon arızalarınında önüne geçilmiş oluyor. Sistemin tek dezavantajı araç yüksekliğinin artması ile birlikte ağırlık merkezinin yükselmesi gösterilebilir.

Delta 4×4, L200 için yükseltici kit dışında 6 farklı jant opsiyonu, egzoz sistemi ve koruyucu barları içeren paketler sunuyor.

2011 Lancia Delta 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-25-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

35.950 Avro fiyat ile satışa sunulan yeni Lancia Delta, 200 beygir gücündeki turbo motoru ve otomatik 6 vitesli şanzımanıyla Delta’nın diğer versiyonlarından ayrılıyor. Direksiyon üzerinden kumanda edilebilen tamamen yeni şanzımanla kombine edilen 1.8 litrelik turbo motor, 200 bg güç ve 320 Nm tork üretiyor. Azami hızı 230 km/s olan Delta 1.8 Di Turbo-Jet Sportronic, 0-100 km/s hızlanmasını 7,4 saniyede tamamlayabiliyor. Aracın ortalama benzin tüketimi 100 km’de 7,8 litre.

Aracın ekstra özellikleri sadece motor yapısında değil, 17 inçlik alaşım jantlardan çift bölgeli otomatik klimaya, ESP ve 6 havayastığından Hill Holder’a kadar oldukça güçlü bir standart donanıma sahip.

2011 model Lancia Delta 1.8 Di Turbo-Jet Sportronic’in standart donanımını; EBD destekli ABS, ESP, ASR, HBA (Panik fren destek sistemi) ve TTC (tork transfer kontrolü) gibi sistemlerin yanı sıra 6 havayastığı, Blue&Me Paketi, arka park sensörü, LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, sportif direksiyon simidi ve vites topuzu, soğutuculu ön kol dayama, kayak bölmeli arka kol dayanağı, kaydırılabilir/katlanabilir arka koltuk ve 17 inçlik hafif alaşımlı jantlar oluşturuyor.

2011 model olarak Tofaş çatısı altında satılacak olan yeni Delta’nın, Lancia’nın satış rakamlarını artırması bekleniyor. Bu özelliklerde bir otomobilin tutmaması için hiç bir neden görünmese de 70.000 TL tutarındaki fiyatı onu zorlu rakiplerin içerisine atıyor.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com