Daihatsu | arabalar

Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Daihatsu Copen Süper Mini Spor Otomobil

Posted by Heartless on Ara-21-2010 under Otomobil
Daihatsu Copen bir 2 kapılı Roadster Japon otomobil üreticisi Daihatsu tarafından inşa edilmiştir. İlk olarak 1999 Tokyo Motor Show’da vizyona girmiştir.Daihatsu Copen kavram olarak. iki yıl içinde, OFC-1 de Copen, Daihatsu ön çekişli hafif araç platformunu geliştirmiştir.Aracın Üzeri Açılıp Kapanma Özelliği Vardır.Copen başlangıçta 660 cc turbo motoru ile sipariş Japon kei araba düzenlemeleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.Ancak, artık, diğer birçok ülke standartlarına uygun çevre emisyonları göz önünde bulunarak dizayn edilmiştir.Copen Yeni Motor Dönüşümlerie 1,3 benzinli motor kullanılmıştır.

Daihatsu Copen Süper Mini Spor Otomobil Arabası Otomobili

Daihatsu Copen Süper Mini Spor Otomobil

Daihatsu Terios 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-25-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Daihatsu, Terios modelinin LPG ile çalışan versiyonunu İtalya pazarı dışında da satacağını açıkladı. Avrupa’da bu otomobil 19.240 Avro ile 25.240 Avro arasında değişen donanım seviyeleri ile satılacak.

LPG’li Daihatsu Terios, 105 beyrig gücünde 1.5 litre motora sahip, dolu depo ile 950 km yol alabiliyor.

Bir küçücük Japon kutucuk

Posted by admin on Tem-24-2008 under Araç Markaları

Bir küçücük Japon kutucuk

Japon kompakt otomobil üreticisi Daihatsu’nun en yeni modeli olan Materia, Türkiye yollarına çıkmaya hazır.

27 bin YTL ile 31 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satılmaya başlanan Materia, ilginç kübik tasarımı, canlı renkleri, geniş ve fonksiyonel iç mekânı, alışılmadık donanımlarıyla ilgi çekiyor.
Kompakt dış boyutları sayesinde şehir içinde kendisine “barınacak yer” bulmakta zorlanmayan Materia, buna karşılık geniş bir yolcu kabini sunmayı başarıyor. Materia’nın 80 derece açılabilme özelliğine sahip kapılarıysa, aracın içine girişi kolaylaştırmak için düşünülmüş.
Materia’nın iç mekanı sade fakat bir o kadar da kullanışlı olacak şekilde tasarlanmış. Orta konsolun üst kısmındaki göstergeler, sürücünün görüş alanını genişletiyor. Aks mesafesinin uzunluğu sayesinde içeride hatırı sayılır diz mesafesi sunabilen Materia’da, özellikle arka koltuklar fonksiyonel kullanım için büyük kolaylık sağlıyor.

Işıklı hoparlör çerçevesi
Bagajı daha da genişletmek isteyenler arka koltukları katlayarak daha çok yer açabiliyor. Bunun yanında, tamamen yatırılabilen ön koltuklar sayesinde boyu 2 metreyi aşan yükler de Materia’nın içine sığabiliyor.
1.5 lt 103 HP’lik motorla donatılan ve otomatik şanzıman seçeneği de bulunan Materia’da, Silver ve Gold donanım paketleri var. Gold versiyonunda kızaklı kaydırılabilen arka koltuklar, hoparlör çevreleri ve kapı kollarında özel aydınlatma hayli ilginç.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com