Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Dacia Ekonomik arabalarıyla Türkiye pazarında kendine sağlam bir yer edindi. Dacia satışa yeni sunulan Black Line serisi modelleriyle daha fazla prestij sunma iddiasında. Logan, Sandero ve Logan MCV modellerinde sunulan Black Line serisi, Laureate donanımına ek olarak sunulan siyah far çerçeveleri, dikişli özel koltuk döşemeleri, 15 inç özel alaşım jantları ve karoser rengi koruma çıtalarına sahipken, siyah ve platin gri renk seçenekleri de bu versiyonlara özel.

Dacia Duster 2011 Model Dacia Duster

Posted by Heartless on Kas-29-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

4×4 arazi araçları dendiğinde bugün çoğunlukla akla geniş boyutlarda ve pahalı araçlar geliyor. Dacia Duster bu düşünceyi çürütmeye kararlı. 4,31 m uzunluğu ve 1,82 m genişliği ile, Dacia Duster kompakt boyutlara sahip olan bir araç. Renault Megane büyüklüğünde olan araç, off-road kullanımda olduğu gibi, şehir ortamında da aynı rahatlıkla kullanım sağlıyor. Dacia Duster, bir yandan arazi araçları dünyasına aidiyetini gösterirken, aynı zamanda çekici tasarımıyla şehir ortamına da mükemmel uyumunu sergiliyor.

yeni kompakt suv 4×4 dacia duster

Dacia Duster gerçek bir 4X4 olarak tasarlandı. Geniş çamurlukları, krom kaplamalı radyatör kafesi, büyük tavan barları ile koruyucu tamponu Dacia Duster’ın 4X4 genleri hakkında hiç bir kuşkuya yer bırakmıyor. Yandan bakıldığında, kasanın yüksekliği, 16″ lastikleri, ve geniş çamurlukları sürücüyü en zorlu zemin ve yol koşullarının üstesinden gelmesini sağlıyor.

yeni kompakt suv 4×4 dacia duster

Dacia Duster dünyanın her yerinde her tür zemin ve yol şartlarında kullanılmak üzere tasarlandı. Bu değişken ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla, Dacia Duster, zemin yüksekliği, yüksek ve güvenli sürüş konumu arayışında olan ancak günlük hayatlarında dört çekere gerçekten ihtiyaç duymayan müşteriler için de 4X2 versiyon olarak da geliştirildi.

Dacia, yıl sonuna kadar Türkiye’de bu modelden 2 bin 900 adet satmayı planlıyor. Dacia Duster’ın geçtiğimiz hafta itibariyle ön sipariş alınarak Türkiye satışına başlandı. Araçların teslimatları ise Nisan ayı sonunda başlayacak.Dacia Duster’in 4×2 versiyonu 29.990 TL, 4×4 versiyonu ise 35.900 TL’den başlayan fiyatlarıyla satışa sunulacak. Avrupa’da ise 4×2 versiyon 11.900 Euro, 4×4 versiyon 13.900 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılacak.

Dacia Logan Pickup

Posted by admin on Nis-12-2008 under Araç Markaları

Dacia Logan Pick-up, zaten bir sedanı, bir SW’u ve bir ticari araç versiyonu ile zengin olan Logan ailesini tamamlıyor. Romanya, Pitesti fabrikasında üretilen Logan Pick-Up, hem profesyonellerden oluşan bir müşteri kitlesine (esnaf ve zanaatkarlar) hem de keyif alma amaçlı bir araç arayışında olan binek araç müşterilerine hitap edecek. Logan Pick-Up, doğal olarak Logan fabrika markasını taşıyor. Renault kökenli benzin veya dizel motorları ve Logan MCV’den miras aldığı yürüyen aksamıyla Logan Pick-Up, hem modern hem de sağlam bir araç. Logan Pick-Up, ayrıca, 800 kg yükleme kapasitesi olan kasası, 180 m yükleme uzunluğu ve koltukların arkasında toplam 300 litrelik bir kabin içi yerleştirme alanıyla, Logan ailesinin temel özelliklerinden biri olan pratik yanıyla da çok başarılı. Tabii ki, Logan Pick-Up, rakiplerinin önüne geçmesi mümkün olmayan bir fiyat/özellik oranıyla piyasaya sunulacak. Logan Pick-Up, önce Romanya’da olmak üzere 2008’den itibaren pazarlanmaya başlanacak.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com