Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Audi Cross Coupe Concept

Posted by Heartless on Ara-15-2010 under Audi

Audi Cross Coupe Concept

Cross Coupe Concept 2011 Model

Cross Coupe Concept Arabası

Cross Coupe Concept  Otomobili

Audi, 20-28 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek şanghay Otomobil Fuarında, “crossover” sınıfında yeni bir çalışmasını sergileyecek. Audi, araçlarının kompakt bir spor otomobil tasarımı ve dinamizminin, 4 kapılı bir arazi taşıtının çok yönlülüğü ve ferahlığı ile birleştiği noktada olduğunu ifade ediyor.

Tipik Audi tasarımındaki Cross Coupe quattro, “sıvı gümüş” renginde. 20 inçlik jantların gövdesine oranı, aracın mevcut arazi taşıtı kabiliyeti potansiyelini yansıtıyor. Açılabilir kumaş tavanı yolcularına hem fazladan kafa mesafesi sunarken, açıldığında taze hava sağlıyor…

Toyota & Subaru Coupe 2011 Model

Posted by Heartless on Kas-15-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Toyota Başkanı Akio Toyoda yeni bir spor araba yapmak için Subaru ile çalışacaklarını resmi olarak açıkladı. Resmi olarak ilk Nisan 2008 ‘de duyurulan bu spor modelin bir ara üretilmeyeceği söylentisi yayılsada Michigan Endüstri Konferansında yapılan açıklama ile son nokta koyuldu. Bizleri yepyeni bir spor model bekliyor. Başkan, aracın eğlenceli ve heyecan verici bir sürüş karakterine sahip olacağını belirtti.

Daha önce haberini ve imaj çalışmalarını yayınladığımız (1,2) bu spor modelin yeni imaj çalışması da yeni detaylarla birlikte yayınlandı.

Araçta 160 ile 200 beygir arasında güç üretebilen 2.0 litre hacminde bir Subaru Boxer motoru yer alacak. Bu coupe modelde gücün yanı sıra tasarrufun da ön planda olması bekleniyor. Toyota / Subaru Coupe 2011 yılında yollarda olacak.

Toyota Prius Coupe İmaj 2011 Model

Posted by Heartless on Kas-9-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Yeni bir rapor sır gibi saklanan bir projeyi gün yüzüne çıkardı… Toyota, Prius Coupe ‘nin üzerinde çalışıyor.

Detaylar kısıtlı olmasına rağmen Prius ‘un yeni tasarımının Pininfarina İtalyan stili olacağı tahmin ediliyor.

Toyota Prius Coupe, “Synergy Drive” özellikli 1.8 litreli 4 silindirli motordan gücünü alacak. Bu motordan pek de aşırı şeyler beklemek mantıklı değil. Motor sadece 98 hp ve 142 nm maksimum tork üretiyor. Spor arabadan çok at arabası gibi.

Eğer ki Toyota spor araba sınıfına sağlam bir giriş yapmak ve Honda CR-Z ‘nin tahtını sallamak istiyorsa bu hibrid modelini daha iddialı bir hale getirmeli.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com