Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Chevrolet’ in Öyküsü

Posted by admin on Eyl-20-2010 under Chevrolet

Chevrolet’ in Öyküsü

1900 yılında genç bir Avrupalı mühendis Amerika’nın yolunu tuttu. Adı Louis Chevrolet idi. Gerisi bir tarih. Kurduğu şirket Chevrolet, hızla büyüyerek güven, emniyet ve paranın karşılığı kavramlarına yeni standartlar getirdi. O zamandan bu yana, tüm dünyada milyonlarca Chevrolet araç üretildi ve satıldı. Hong Kong’daki mağaza sahiplerinden Kanada’daki ev kadınlarına, Texas’taki çiftçilerden Latin Amerika’daki ailelere kadar… İçinin rahat olmasını isteyen herkes ama herkes için Chevrolet daima mühendislik ve yolcu güvenliği kavramlarının öncüsü olmuştur.

General Motors ailesinin bir üyesi olan Chevrolet, dünyanın en büyük otomobil şirketinin tam desteğine sahiptir ve onun eşsiz genişlikteki kaynaklarına tümüyle ulaşabilmektedir.

Ve şimdi Chevrolet, bireyselliğini ifade etmek isteyen yeni bir nesle hitap ediyor. Yeni modeller, Chevrolet deneyiminin saygınlığıyla ileri teknoloji ve kaliteli üretim arasındaki mükemmel uyumu sergiliyor. Bu modeller, farklı ve özgür hatları yenilikçi mühendislik yaklaşımıyla birleştirilerek inanılmaz fiyatlarla sunuluyor.

Bayinizde gördüğünüz bir Chevrolet, İtalyan tasarımcılar tarafından dizayn edilmiş, Almanya ve Amerika’daki en yeni veriler kullanılarak Asya’daki uzman mühendisler tarafından üretilmiştir.

Ancak, modellerimiz doğuşunu ve gelişimini kime ve nereye borçlu olursa olsun, bu markanın özündeki kültür her zaman için onu ilk yaratan kişinin vizyonuna sadık kalacaktır: Louis Chevrolet.

Onun adını taşıyan her otomobil uzun ömür, kalite, güvenlik, kolay bakım, sıcak ve dostane teknik servis sunmalıdır. Özetle, ödediğiniz paranın karşılığını vermelidir. Bir deneme sürüşü sizi ikna etmeye yetecektir.

Chevrolet ve General Motors.
Yeni ve olağanüstü bir yolculuğun başlangıcı.

Chevrolet için yepyeni ve heyecan verici bir dönem başladı. General Motors ailesinin bir üyesi olarak, Chevrolet dünyanın en büyük otomobil şirketinin tam desteğine sahip olacak ve onun eşsiz kaynaklarının tümüne ulaşabilecektir.

Şüphesiz, Chevrolet mevcut tüm garanti anlaşmalarının geçerliliğini taahhüt etmekte ve tüm Chevrolet ürün grubunda yedek parça ve teknik servis sürekliliğini sağlayacağını beyan etmektedir.

Chevrolet, müşterilerine son derece rekabetçi ürünleri, gerçekten her bütçeye uygun fiyatlarla sunmaktadır.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com