Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Alfa Romeo Spider Otomobil Teknik Özellikleri

Posted by arabacar on Ağu-16-2011 under Alfa Romeo

Alfa Romeo Spider Otomobil Teknik Özellikleri

Spider 
Model
Motor Hacmi (cc)
Silindir sayisi
Beygir Gücü (BG)/(d/d)
En Yüksek Tork (Nm)/(d/d)
0-100 km/s Hızlanma (sn)
Son Hız (km/sa)
Vites
Yakıt tüketimi (100 km’de)
Şehir İçi (litre)
Şehir Dışı (litre)
Ortalama (litre)
Fiziki Ölçüler
Ağırlık (kg)
Dingil Mesafesi (mm)
Uzunluk (mm)
Genişlik (mm)
Yükseklik (mm)
Bagaj Hacmi (litre)

Alfa Romeo Spider

Alfa Romeo Spider

Spider 2.0
1970
4
155/6400
187/3500
8.4
211
5 ileri 1 geri

10.4
0.0
6.2

1370
2540
4285
1780
1315
147

Spider 3.0
2959
V6
192/5600
260/4400
7.3
225
5 ileri 1 geri

13.0
0.0
6.8

1420
2540
4285
1780
1315
147

Alfa Romeo Spider Arabası Otomobili

Posted by admin on Ağu-8-2011 under Alfa Romeo

Alfa Romeo Spider

Alfa Spider özgürlüktür. Alfa Spider teknolojidir. O, dünya yollarında şov yapan bir İtalyan harikasıdır. Alfa Spider, otomobil dünyasının unutulmazları olan Guiletta Spider ve Duetto’nun mirası, Alfa Romeo’nun efsanevi üstü açık spor otomobilidir. 76. Cenevre Otomobil Fuarı’nda “2006 yılının cabriosu” seçilen Alfa Spider, yeni Alfa Romeo jenerasyonunun ödüllü çocuğudur.
Alfa Romeo Tasarım Merkezi ile İtalyan stilini dünyaya tanıtan Giugiaro ve Pininfarina’nın ortak çalışmasından doğan Alfa Spider, her yönüyle gerçek bir İtalyan. Alfa Romeo’nun geleneksel özelliklerine sıkı sıkıya bağlı olan Spider, sadece zarafeti ve güzelliğiyle değil, yenilikçi teknolojilerle donatılmış içeriği ve gücüyle de, efsanenin geri dönüşünü müjdeliyor.
O, yoldan her geçişinde uğruna törenler yapılan İtalyan stilidir.

Alfa Spider – Rüzgarın çocuğu
Rüzgarla uyumlu akıcı çizgiler. Her yolculuğu bir rüyaya çevirecek sportif his ve İtalyan karakteri. Başka hiçbir otomobille kıyaslanamayacak ön hatlar. Alfa Romeo’nun üstü açık otomobillerinin geleneğini sürdüren Alfa Spider’ın zarif arka bölümü, otomobil tarihine damgasına vurmuş, 1950’lerin efsanevi Giulietta Spider’ına açık bir gönderme yapıyor. 4396 mm uzunluk ve 1830 mm genişliğe sahip etkileyici dış boyutları,
Alfa Spider’ın geniş iç mekan hacmi hakkında bize bir ipucu verirken; elektrikle çalışan tavanı, hem teknoloji, hem de tasarım anlamında kendi sınıfındaki otomobillerin üzerinde bir klas sunuyor. Alfa Spider, sürücüsünü her yolculukta özgürlük duygusuna bir adım daha yaklaştırırken, hayal gücünün sınırlarını sonuna kadar zorluyor.

Otomobil dünyasının unutulmazları olan Guiletta Spider ve Duetto’nun mirasını başarıyla canlandıran bir dizayn ve çok iyi dengelenmiş bir stil: Alfa Spider. Bir Alfa klasiği olan ön ızgarası, dört egzoz borusu, koruyucu “roll-bar”ları, agresifliği ve zarafetiyle Alfa Spider, sportifliğin yeni tanımı.

Alfa Spider’ın kaput ile mükemmel uyum sağlayan güçlü farları, sadece yolu aydınlatmakla kalmıyor, aynı zamanda Alfa teknolojisi hakkında geleceğe ışık tutuyor.

Alfa Spider, sürücüsünü ve yolcusunu güçlü ve güven verici bir şekilde kucaklar. Alfa Spider’da kullanılan yenilikçi teknik çözümler ve mükemmel malzeme seçimi, projenin genel kalitesini yansıtır. Sürücüye dönük olarak yerleştirilen göstergeler, sürücünün rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmesini sağlarken, entegre kafalıklı sportif koltuklar yolcuya rahat bir ortam sunar. Çift bölgeli klima kontrol sistemi sayesinde otomobilin içinde yaz-kış ideal bir sürüş ortamı sağlanır.
Alfa Spider, teknolojiyi yakından takip eden olağanüstü bir otomobil. Alfa Spider’da Windows Mobile® sistemini kullanan, ses tanıma özellikli Blue&Me™ teknolojisi bulunur. Bu üstün teknoloji cep telefonunuza, MP3 çalarınıza ya da USB hafızasına kaydettiğiniz müziği otomobilinizde de dinlemenizi ve ellerinizi direksiyondan kaldırmadan güven içinde telefon etmenizi sağlar.

Alfa Romeo Spider

Alfa Romeo Spider

 

Alfa Romeo Spider

Posted by Heartless on Tem-1-2011 under Alfa Romeo

Alfa Romeo Spider
Alfa Spider özgürlüktür. Alfa Spider teknolojidir. O, dünya yollarında gösteri yapan bir İtalyan mucizesidir. Alfa Spider, otomobil dünyasının unutulmazları olan Guiletta Spider ve Duetto’nun mirası, Alfa Romeo’nun efsanevi üstü açık spor otomobilidir. 76. Cenevre Otomobil Fuarı’nda “2006 yılının cabriosu” seçilen Alfa Spider, yeni Alfa Romeo jenerasyonunun ödüllü çocuğudur.

Alfa Romeo Spider

Alfa Romeo Spider

Alfa Romeo Tasarım Merkezi ile İtalyan stilini dünyaya tanıtan Giugiaro ve Pininfarina’nın beraber çalışmasından ortaya çıkan Alfa Spider, her yönüyle gerçek bir İtalyan.

Alfa Romeo’nun geleneksel özelliklerine sıkı sıkıya bağlı olan Spider, sadece zarafeti ve güzelliğiyle değil, yenilikçi teknolojilerle donatılmış içeriği ve gücüyle de, efsanenin geri dönüşünü müjdeliyor.O, yoldan her geçişinde uğruna törenler yapılan İtalyan stilidir.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com