Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Alfa Romeo Alfa GT

Posted by admin on Ağu-1-2010 under Alfa Romeo

Alfa GT

Resim

Şimdi duygularınız ve mantığınız aynı şeyi söylüyor: Gösterişli zarafeti ve üstün performansı bir araya getiren, kusursuz kontrol ve benzersiz güvenlik sağlayan bir otomobil. Güçlü, konforlu ve sezgisel sürüş deneyimi arayanları heyecanlandıracak, ateşli bir ruh. Yani Alfa GT.

Alfa GT; üstün performansı ve kalıpları kıran konfor anlayışıyla mantığınıza, yansıttığı Alfa Romeo geleneği ve tutkusu ile duygularınıza hitap ediyor. Ve ortaya mantığınızla sevip, duygularınızla seçebileceğiniz bir otomobil çıkıyor. Artık duyguların ve mantığın yolu bir.
Resim
İç Tasarım ve Ekipman

Alfa GT, metalik, opak ve sedefli renk seçenekleri ile baştan çıkartıcı görünüyor. Bej, taba, mavi, siyah,gri ve kırmızı renkteki iç döşeme seçenekleri ve deri koltukları ile geleneksel italyan zarafetini gözler önüne seriyor.

CD ve MP3 çalarlı Bose® Hi-Fi sistemi, çift bölgeli otomatik klima sistemi, hız sabitleme sistemi, yol bilgisayarı, direksiyon simidi üzerindeki radyo ve telefon kumanda sistemi ve ihtiyaç duyulan bilgilere anında ulaşmanızı sağlayan çok fonksiyonlu göstergesi sayesinde Alfa GT, hakettiğiniz konforu doyasıya yaşamanızı sağlıyor.

Resim

Alfa GT, coupé bir otomobil olmasına rağmen geniş iç hacmi ve eşsiz konforu ile aynı zamanda sedan tipi bir otomobil konforuna sahip. Üstün ses yalıtımı ile Alfa GT, çok daha rahat bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Alfa GT’nin bir coupé otomobil için şaşırtıcı ölçüde geniş 320 dm³’lük bagaj hacmi, asimetrik katlanabilir koltuklar sayesinde 905 dm³’e kadar çıkabiliyor. Tüm beklentilerinizi gerçekleştirmeye hazır çok yönlü kimliği ve hayatın her anını sizinle yaşamaya hazır karakteri ile Alfa GT, konfordan vazgeçmeden sürüş keyfini yaşamak isteyenler için ideal bir otomobil.

Alfa GT

Posted by admin on Haz-16-2010 under Alfa Romeo

Q2 sistemli, 1,9 JTDm 16V 150hp motorlu Alfa GT,sağlamlık ve gücün uyumlu olduğu dış tasarımında yanlardaki gergin hatlardan başlayıp, arkaya doğru hafifçe eğimli ve giderek incelen yapısı ile göz kamaştırıyor. Kavisli ön farların arasında yer alan ön ızgarası, Alfa GT’ye güçlü ve agresif bir karakter kazandırıyor.Ayrıca Alfa GT’nin benzersiz güvenliğinin temelini, maksimum denge ve yol tutuşu sağlayan gövde burulma direnci oluşturuyor. Çarpma anında otomatik olarak yakıt akışını kesen FPS (Yangın Önleme Sistemi). Yük sınırlandırıcılı ve aktif gergili emniyet kemerleri. Darbe anında tamamen katlanabilen direksiyon mili. Kapılarda darbe anında içeri çökmeyi engelleyen çubuklar ve enerji emici özelliğe sahip iç mekan kaplamaları. Çok daha hızlı şişen ve ön yolcunun kafasını korumak için üstten alta doğru açılan, yeni dizayn edilmiş iki cam yastığını da içeren, altı adet standart hava yastığıyla beraber Alfa GT ye hayran kalacaksınız.Ve bunun gibi hatta bundan daha fazla şeye Alfa GT sahip.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com