Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Performans

Düşük CO2 emisyonları ile sınıfında lider yakıt verimliliği – hem de performanstan hiç ödün vermeden. Çok daha hafif olan Mazda2, modern bir şehir otomobilinden bekleyeceğiniz türde kıvraklık ve duyarlılık sunuyor.

Mazda2′de size kesin hareket kabiliyeti kazandıran sıralı sübap zamanlamasına sahip hassas ayarlı 1,5 litre 103PS benzinli motor bulunmaktadır. Torka gelince, değişken indüksiyon sistemi size tam kontrol olanağı sağlar ve aracınız her hareketinize anında tepki verir.

Son teknoloji ürünü yeni şasisi, otoyollarda bile yüksek bir stabilite ve uyumlu süspansiyon ayarlaması sunarak, olağanüstü bir kontrol sağlar. 9,8 metrelik küçük dönüş çapı sayesinde arabanızı şehir trafiğinde kullanmak çocuk oyuncağı.
Müthiş verimli

Mazda2, önceki modelden yaklaşık 100 kg daha hafif olması sayesinde, sınıfındaki yakıt verimliliği en yüksek otomobillerden biri. Bütün bunlara ek olarak, düşük sürtünme sağlayacak şekilde optimize edilen motoru sayesinde mükemmel bir aerodinamiğe sahip.

Güvenlik

Mazda2 Euro NCAP çarpışma testlerinde yetişkin güvenliği alanında en yüksek değerlendirme olan 5 yıldız ile ödüllendirildi. Mazda2 ayrıca çocuk güvenliğinde 4 yıldız, yaya güvenliğinde ise 2 yıldız aldı.

Mazda 2 Fiyatları

Model Tip

Model Mazda2 Fun Otm. Tavsiye Edilen Fiyat 32,996 TL Tavsiye Edilen Kampanyalı fiyat 32,228 TL
Model Mazda2 Fun+ 6CD Otm. Tavsiye Edilen Fiyat 34,399 TL Tavsiye Edilen Kampanyalı fiyat 33,631 TL
Model Mazda2 Go Otm. Tavsiye Edilen Fiyat 35,611 TL Tavsiye Edilen Kampanyalı fiyat 32,347 TL
Model Mazda2 Sport Tavsiye Edilen Fiyat 36,361 TL Tavsiye Edilen Kampanyalı fiyat 33,097 TL

Mazda 2 Yakıt Tüketimi
Mazda 2 1.5 MZR için yakıt tüketimi Şehir içi 7,6 Litre Şehir Dışı 4,7 Litre (100km)
Mazda 2 1.5 MZR AT için yakıt tüketimi Şehir içi 9.1 Litre Şehir Dışı 5.5 Litre (100km)

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com