Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

İşte El Yakan Araçlar ve Fiyatları

Posted by admin on Eki-16-2011 under Araba Haberleri

İşte El Yakan Araçlar ve Fiyatları

Cazip kampanyalar ve ödeme seçenekleriyle otomobil sahibi olmanın giderek kolaylaştığı günümüzde markalar, fiyatları dudak uçuklatan modeller üretmekten de vazgeçmiyor.

Geçen yılki teşvikleri aratmayan bir performans ile araç satan üreticiler, zengin müşterileri için değeri milyonlarca lirayı bulan iddialı modellerini sürekli yeniliyor. Türkiye ’de bugüne kadar satılmış en paha lı araç 2.5 mil yon eu ro ile Bu gat ti EB 16.4 Veyron. Fi ya tı ile ol du ğu ka dar 406 km/s son sü ra ti ile ne – fesleri kesen bu modeli satın almak isteyenler, birkaç yıl daha beklemek durumunda. Zira marka, satmış olduğu birçok modeli bile henüz üretiyor.

PORSCHE ADETA ‘KELEPİR’

Dolayısıyla şu anda satılan en pahalı model unvanı Bentley Azure’a ait. 621 bin euro luk etiketle satı lan bu araç ta 6.75 lit re lik V12 mo tor gö rev ya pı yor. 450 bey gir güç ve 875 nm tork üre ten araç, 274 km/s’lik son sürate ulaşabiliyor. İtalyan Lamborg – hini, 528 bin 987 euro luk Murcielago LP640 Roadster, Ferrari ise 510 bin 285 euroluk 612 Scaglietti F1 ile Bentley’i izliyor. Porsche ise, ezeli İtalyan rakiplerinin yanında adeta kelepir kalıyor. Zira Alman üreticinin Türkiye’deki en pahalı modeli 911 Turbo Cabriolet. 297 bin 750 euro ya satılan bu araç, 500 beygirlik gücün de. Öte yandan her iki Ferrari ya da Lamborghini sahibi olabilmek için en az 300 bin euro ödemek gere kirken Porsche Boxster 95 bin euroluk fiyatıyla önemli bir avantaja sahip. Lüks markaların birçoğunda 100 bin euro nun üzerinde fiyatla satılan model bulunuyor.

İşte El Yakan Araçlar ve Fiyatları

İşte El Yakan Araçlar ve Fiyatları

Hatta geçmişte sadece Bentley, Ferrari, Lamborghini gibi markaların 300 bin euro yu bulan modelleri bulunur ken, bugün Audi, BMW ve Mercedes de bu kervana katılmış durumda. Alman üretici Mercedes, Formula 1’in İstanbul aya ğı öncesi tanıttığı SLS AMG ile en güncel model durumunda. Markanın efsanevi “Gullwing-Martı kanat” ismiyle tanınan 300 SL modelinin güncel versiyonunu yine efsanevi bir isim Michael Schumacher tanıtmıştı. Araç, Türkiye’de satılmayan SLR McLaren’den sonra 375 bin euroluk fiyatıyla markanın en pahalı otomobili konumunda. 571 beygirlik bu süperspor otomobilin yanında Alman üretici hız lı pat ron lar için de 301 bin eu ro nun üze rin de bir fiyatla satılan S600 Long’ u sunuyor.

HIZLI PATRONLARA ÖZEL

Bir diğer Alman üretici Audi ise LED’ li gündüz farlarını hayatımıza sokan modeli R8’in 5.2 FSI’ya 273 bin euro luk fiyat biçmiş. Lamborg hini Gallar – do ’dan alı nan bu mo tor 525 beygir güç üretiyor. Markanın dev SU – V’ u Q7 de du – dak uçuklatan bir versiyona sahip. 500 beygir güç ve 1000 nm tork üre ten V12 TDI mo – deli, 0-100 km/s hız – lanmasını 5.5 saniyede tamamlıyor ve tam 246 bin euroya satılıyor. Yüksek fiyat yarışında sadece bir adım geride ka lan BMW ise, hız lı pat ron la ra 271 bin euro ya 760LI modelini sunuyor.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com