Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Forum Kuralları

Posted by admin on Haz-27-2008 under Araç Forum

Aracforum sitesinin amacı:
Araclarla ilgili paylaşımlarda bulunmak, bu konuda yardım almak isteyenlere yardımcı olmak ve forum içerisinde güzel bir ortam sağlamaktır.
Herkesin her konuda yeterli bilgisi olmayabilir.Bu işi bizden iyi yapanlarda olabilir aynı şekilde sizden iyi kullanıcılarda olabilir fakat önemli olan burda oluşturacağımız güzel arkadaslıklar ve sohbet ortamıdır.
Forum kurallarını okumak ve uygulamak bu yönde çok önemlidir.
Forumdaki güzel ortamı bozmamak ve forumun işleyişini engellememek için lütfen kurallara uyalım…

FORUM KURALLARI

– Bu forumu kullanabilmek için kullanıcılar bir kullanıcı adı ve şifre vermek zorundadır.

– Kullanıcılar kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaptığın bilgilerinde değişiklik yapabilir.

– Kullanıcılar forumda verdikleri malzeme ve bilgilerden tamamen kendileri sorumludurlar!

– Forum’da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılamaz.

– Forum katılımcıları yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun Forum’da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum’un arama özelliği kullanılabilir. Aynı içeriği bulunduran konular açıldığı zaman uyarısız silinir.

– Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen topigi yoneticilere mesaj atarak ihbar ediniz…

– Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil ve kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir) isteklerinizi istek sayfalarına açınız…

– Forum’da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

– üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır.

Forum ve Forum Yöneticilerinede kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

– Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz !

– Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve forum’a girişini yasaklar.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir.Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar,başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa suresiz uzaklastirilacaktir

– Forum’un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum’un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

– Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum’a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

– Kullanıcılar forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyecegi gibi aynı şekilde aşağılayamazlar !!!

– Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.

– Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (üzel Mesaj Dahil) YASAKTIR.Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri süresiz silinecektir !

– üyelerin verdiği adreslerde bulunan dosyalar veya resimler üyelik gerektirecek şekilde ise ve kullanıcılar üye olmadan bu bilgileri alamıyorsa ilgili linkler kural dışı değerlendirilir ve kaldırılabilir ! Ayrıca verilen linklerde kullanıcıları sıkıntıya sokacak şekilde script barındıran siteler görülen lüzum üzerine kaldırılabilir !

– Site isimleri kullanıcı adı olarak seçilemez….

– imza alanlarına her türlü forum linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazılamaz ! 5 satırdan fazla (Satır boşlukları dahil) yazı bulundurmak yasaktır.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com