Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Ford Explorer Police 2011 Model

Posted by Heartless on Eki-25-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Daha önce sizler için en iyi 10 Amerikan polis arabasını derlemiştik. Ford bu listeyi bozacak niteliklere sahip yeni Explorer Police modelini tanıttı.

Güçlü bir görüntüye sahip olan Explorer, bu versiyonuna özel detaylar ile daha da güçlü bir görünüm kazanmış. Siyah renkli çelik jantlar ve ön tampon koruyucu bar, polisiye renkler ve ışıklar ile beraber yeni Explorer’a ayrı bir hava kazandırmış.

Ford’un yeni Explorer Police modelini popüler yapan görüntüden çok içeriğinde barındırdığı sistem. Polislerin kullanımına uygun hale gelmesi için fren çapı büyültülerek fren sistemi daha iyi çalışır hale getirilmiş. Güvenliği artırmak için ESP ve ABS gibi güvenlik iyileştirilmiş. Kullanım kolaylığı için direksiyon simidi üzerindeki kumanda fonksiyonları artırılarak, sürücünün araca müdahalesi artırılmış. Bu fonksiyonların yanı sıra vites koluda direksiyon kolonunun üzerinde.

Ford Explorer Police

Arabanın içerisinde, silahların sabitlenmesini sağlayan parça ve polislerin bilgisayara bağlanabilmesi için geliştirilen iki ünite dikkat çekiyor. Bagaj, 360 kilogramın üzerinde ağırlığa sahip tek parça yükü taşıyabilecek şekilde modifiye edilmiş.

Bütün bu yeniliklerin zaten güvenli ve kolay kullanıma sahip olan Explorer üzerinde yapıldığını unutmamamız gerekir. Explorer’ın üzerinde standat olarak bulunan bazı özellikler polis arabasına için ideal olarak tanımlanabilir. Bunlardan geri görüş kamerası, kör nokta uyarı sistemi, sesli kumanda sistemi ön plana çıkıyor.

Yeni Ford Explorer Police 6 ileri vitesli otomatik şanzımana sahip olacak. Araçta, 6 silindirli 3.5 litrelik 280 beygir gücünde motor bulunacak.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com