Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Fiat Ağustos Kampanyası

Posted by Heartless on Ara-14-2010 under Araba Haberleri

Fiat Ağustos Kampanyası
Tofaş müşterilerine hizmet veren Koç Fiat Kredi Tüketici Finansmanı, Ağustos ayına özgü yeni bir kampanya düzenledi. İşte model model avantajlar:

* Fiat Doblo: Vergi levhalı müşteriler Ağustos boyunca 12 bin YTL krediyi 12 ay vade ve sıfır faizle alacak. Ayrıca, 100 bin km ek garanti var.

* Fiat Ducato: ‘Ağustos’ta al, 617 YTL taksitle 2009’da öde’ sloganlı kampanya ile 2008’de taksit ödemek istemeyen müşterilere esnek ödeme imkanı sunuluyor.

* Alfa Romeo: Kredi için Alfa Romeo finansı tercih edenler ‘ALFA 159 için 10 bin YTL’ye 12 ay yüzde 1.03 faiz’ kampanyasından yararlanabilecek.

ALFA 147 için ise 10 bin YTL’ye 12 ay vadeli, yüzde 0.91 faiz olanağı ile ayda 894 YTL ödenebilecek. Alfa Romeo, Lancia, Ferrari ve Maserati müşterileri de bu ay dövize endeksli kredilerden faydalanacak. Koç Fiat Kredi ayrıca 2000 model dahil olmak üzere Fiat ve Alfa Romeo bayilerinde tüm ikinci el otomobillere de kredi veriyor.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com