Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Doğuş Oto Dünyanın En İyi 2.Servisi Oldu

Posted by admin on Eyl-23-2011 under Araba Haberleri

Doğuş Oto Dünyanın En İyi 2.Servisi Oldu

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen ve Audi Servisleri’nin servis ve teknik becerilerinin ölçüldüğü ‘Audi Twin Cup 2010’ yarışmasında Doğuş Oto Maslak, 33 ülkeden 59 Audi Yetkili Servisi arasından sıyrılarak dünya ikinciliğini elde etti.

Dünyadaki Audi Yetkili servislerinin, servis ve teknik becerilerinin ölçüldüğü Twin Cup 2010’da Doğuş Oto Maslak servis klasmanında ikinci oldu. 33 ülkeden toplam 59 takımın katıldığı İspanya’daki yarışmada, 6 kişilik Doğuş Oto Maslak ekibi katıldığı Audi Twin Cup’ta üstün bir performans gösterdi.

Doğuş Oto

Doğuş Oto

Doğuş Oto Genel Müdürü Zafer Başar, Doğuş Oto Maslak olarak büyük bir başarı yakaladıklarını belirterek “Doğuş Oto olarak prensip edindiğimiz müşteri odaklı çalışmalarımızın karşılığını Audi ile bu yarışmada aldık. İspanya’da yapılan finallerde çok iyi bir derece yakaladık. Eminim ki gelecek sene bu derece birincilik olacaktır.” dedi. Rakiplerini geride bırakarak 59 takım arasından servis klasmanında ikinciliği kazanan Doğuş Oto Maslak ekibine ödülü Audi AG Servis Pazarlama/Organizasyon ve İletişim Müdürü Birgitte Urban tarafından verildi.

Audi araçlarının teknik ve müşteri kullanım özelliklerinin incelenmesi, müşteri memnuniyeti ve temel proses adımları, araç üzerinde arıza oluşturulması, arızaların bulunması ve araç teknik incelemeleri gibi kriterlerin değerlendirildiği Audi Twin Cup’daki büyük başarı, Alper Güler, Çağrı Toptan, Ferdi Kurtoğlu, İbrahim Baştürk, Murat Çanlı ve Erdal Çelik’den oluşan Doğuş Oto ekibi tarafından elde edildi.

Doğuş Oto Maslak, toplam 19 bin 430 metrekare alan üzerinde VW Binek, VW Ticari, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, SEAT ve Skoda markalarına tek bir çatı altında hizmet vermektedir. Doğuş Oto Maslak, aynı zamanda bir alışveriş merkezi içinde en geniş yüz ölçümde en fazla markaya resmi hizmet veren bir servis olması özelliği ile dünyada bir ilki temsil etmektedir.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com