Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Daewoo Nubira

Posted by admin on Tem-24-2008 under Araç Markaları

Otomobil tasarımına başlarken, kendimize en doğru soruyu sorarız: “insanlar yeni bir otomobilde ne ararlar?”. kendimizi sizin yerinize koyarak, ihtiyaç ve istekler doğrultusunda, ayrıntıları ön plana çıkararak, çalışmayı sürdürürüz. Yeniden dizayn edilen Nubira ile bizler, görünüşü ve fonksiyonları ile olabileceklerin en iyisini ve kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz, ondan hoşlanacağınız bir otomobil yapmayı hedefledik.

işte sonuç: Yeni Daewoo Nubira!
Nubira, sizin istekleriniz, beklentileriniz doğrultusunda tasarlandı…

Nubira’da, ergonomi en önemli özellik. Tüm bunlar mükemmel sürüş pozisyonuyla başlıyor. Sürücü koltuğunun uzunluğu, direksiyonu, debriyaj ve fren aksamı en iyi performansı sağlayacak şekilde tasarlandı.
Nubira; ön farları, gövdesi, kavisli arka bölümü ve şık tasarımı ile sizi teslim alacak. Yeni Nubira; yakıt tasarrufu, yolcu güvenliği ve araç kontrolü ile de düşüncelerinizi tamamen değiştirecek.
Daewoo mühendisliği, beklenmedik anlarda her komutunuza itaat edecek bir fren ve süspansiyon sistemi sunuyor.

Tabii ki Nubiralar, tüm dünyada kabul edilen kaza güvenliği standartlarının üzerinde bir teknoloji ile üretildi. Nubira’da bulunan EGS (Egzoz Gazı Devirdaim Sistemi – Exhaust Gas Recirculation System) sayesinde; benzin, havayla fazla temas etmeden yanma haznesine girer, böylece daha iyi yanar. Bu da zararlı emisyonları azaltarak az yakıt kullanımı ile ekonomi sağlar. Nubira ‘Problemsiz Performans’ diye anılan E-TEC motorunun soğutma sistemi sayesinde, dayanıklılığından ve etkisinden hiçbir şey kaybetmiyor. Nubira’nın 1.6 DOHC E-TEC motoru, VGIS (Değişken Emme Geometrisi sistemi -Variable Geometry Induction System) sayesinde, yakıt tasarrufu sağlıyor.

Hidrolik valf manivelaları, valf açılımlarının optimal düzeyde kalmalarını sağlar. Bu da motor verimini artırır, gürültüyü azaltır. Nubira’da EMS (Motor Yönetim Sistemi-Engine Management System) vardır. EMS sayesinde, ateşleme süresi optimal düzeyde kalır, güç üretimi artar ve motorun ekonomik ömrü uzar. PPS (ilk Darbe – Prime pulse system) ile, soğuk havalarda daha hızlı çalışmasını sağlar. Direkt ateşleme sistemi, ateşleme sürecinde
sağladığı üstün kontrol ile motor performansını artırır.

Aynalar ve cam kontrollerine ulaşmak ise çok basit: yeni kontrol düğmeleri tek parmakla
kumanda edilebilme kolaylığı sağlıyor.
ikaz lambası ve sesli uyarı ise, bir şeyler yolunda gitmediğinde, kapı açık kaldığında, emniyet kemeri yerine oturmadığında ya da yakıt seviyesi azaldığında devreye giriyor.

Kullanımı kolay kalorifer ve havalandırma tesisatı yolculukları kolaylaştırıyor.

Otomobilin performansı hakkında bilgi veren gösterge kısmı genişletildi.

Olası bir çarpışma esnasında etkili güvenlik için, otomobil gövdesinin çok dayanıklı olması gerekir. işte bu nedenle Nubira’nın gövdesi, sınıfındaki diğer otomobillere oranla çok daha güçlü. Ayraca güvenliği artıran kapı içi yan darbe çubukları, ABS fren sistemi, Nubira’nın diğer güvenlik özellikleri arasında.

Aracınızın koltuklarının şeklinden, baş-ayak arasındaki genişliğe, ses yalıtımına ve sürücü panelinin rahatlığına kadar Nubira, konforunuz düşünülerek tasarlandı.
Nubira’nın içinde sizi rahatsız edebilecek hiçbir ses duyamazsınız. Duyacağınız tek ses yüksek kaliteli müziğin sesi olacak! Sizi rahatsız etmesin diye rüzgar ve motor sesi gibi rahatsız edici tüm unsurlar özel olarak yalıtıldı.
Eğer Nubira’nın sadece güvenlik unsurları göz önüne alınarak üretildiğini ve konforun aracınızın ikinci planda kalan bir özelliği olduğunu sanıyorsanız, tekrar düşünmelisiniz.

Nubira’da; çarpışma esnasında güvenliği artırmak, hasarı en aza indirmek için aracın
ön kısmı uzatıldı. ün ve arka tamponların 3 ayrı darbe emici bileşeni ile sınıfının en
iyilerinden olması Nubira’nın gururu.

Nubira’nın yolcu kabini her türlü yandan çarpmalara karşı yan darbe çubukları ile güçlendirildi. Motor ünitesinin ise, T şeklinde aracınıza yerleştirilmiş olan çelik kirişlerle korunması sağlandı. iki adet hava yastığı ve ABS ve EBD fren sistemi Nubira’nın güvenliğini pekiştiren özellikler
olarak sizlere sunuldu.
Prestij ve ekonomide ideal denge, Nubira ile yakalandı. Geçin direksiyon başına, yolculuğun keyfini sürün…
Yeni bir yapıyı yaratırken amaçlanan sadece aynı saftaki rakipleri ile yarış değil, performanstır.

Eğer kalbiniz lüks sedandan, aklınız aile vagondan yanaysa, NUBIRA WAGON’a çevirin gözlerinizi. NUBIRA WAGON kendinizi umduğunuzdan daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Arka koltuklar dik konumdayken, 550 litre kapasiteli bagaj hacmi, tüm ailenin ihtiyacı olan eşyaları rahatlıkla alır. Arka koltuklar aşağı yatırıldığında, bagaj hacmi 1840 litreye çıkar ve taşıma kapasitesi de artar.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com