Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Daewoo Korando

Posted by admin on Tem-24-2008 under Araç Markaları

Korando… Hem asfaltta, hem arazide, gerçek sürüş keyfini yaşamanız için tasarlanan üstün performanslı bir 4×4… Neo-klasik elementlerin sofistike karışımı, sert ve modern hatları ve Mercedes-Benz’in motor gücü ile Korando’nun stili ortaya çıkıyor. Korando, keskin hatlı
zirvedeki modeli ile size inanılmaz bir keyif yaşatacak.

Güvenlik ve performansta birinci, gücüyle benzersiz.. Korando’nun direksiyonu başına geçtiğinizde, tüm hakimiyetin sizde olduğunu bilir ve gücünüzü hissedersiniz. Alman Mercedes-Benz firması ile yapılan sermaye ve teknik iş birliği sonucu, tüm ürünler üzerinde Mercedes-benz lisansı ile korede üretilmekte olan motorlar kullanılıyor.

Daewoo, transfer kutusu ve düz şanzımanlarda Borg-Warner’ı tercih ediyor.

Gücü, sessizliği, düşük emisyonu ile 2.9 litre 120 ps (DIN) turbo dizel; tatmin edici performansı ile 2.3 litre (16 subap) 150 ps (DIN) benzinli motor seçeneklerinden biri tam size göre… Korando gerek asfalt ya da arazideki performansı, gerekse yakıt tüketimindeki cimriliği ile, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak.

2.9 litre turbo dizel ve 2.3 litre benzin motorlu Korando’da, 70 km/s hız altında seyir esnasında, iki teker çekişten dört teker çekişe geçmek, transfer kutusu sayesinde, sadece bir düğme döndürülerek mümkün. Böylece değişken yol şartlarına daha kolay uyuluyor.

Korando… Doğada sürüşün keyfini ondan başka kim daha iyi yaşatabilir ki?

çinden dışına, Korando güvenliğiniz için tasarlandı… Korando’nun şasisi, her biri 3 mm kalınlığında 3 kademeli, basamak tipinde monte edilmiştir. Bu sayede araç, herhangi bir çarpışmada son derece rijit davrandığı gibi, darbe etkilerini de yutmaktadır.

Daewoo 4×4 araçları çarpma zararını en aza indirmek üzere tasarlanmıştır. Gövdenin darbe enerjisini yutma yeteneği yanında tam şasinin rijitliği önemli bir özelliktir. Yakıt deposu, arka aksın önünde, aracın ortasında konumlandırılmıştır. Benzinli Korando’larda, takla sonucu ters dönme halinde yakıt akışını kesen check-valf vardır.

Korando’da ABD (Automatic Breaking Differantial) ve TCS Anti-patinaj sistemi (Traction Control System) ve LSD (Limited Slip Differential) beraber uygulanabiliyor.

Korando’nun kabin güvenliği; güçlendirilmiş çelik kapı kirişleri ve sürücü için hava yastığı ile daha da artırıldı.
Korando; ön ve arka süspansiyonda uygulanan gazlı amortisörler, ön tekerleklerde kullanılmış olan bağımsız çift salıncaklı, burulma çubuklu süspansiyon sistemi ile yumuşak bir sürüş sağlar.

ABD hareket halindeki aracın kaygan zemine girmesi halinde, tekerleğe giden torku keserek, tekerleğin gereksiz yere patinaj yapmasını engelliyor.

Kontrol panelinden geni? iç hacmine kadar, Korando tam bir tasarım harikası. Yükseklik ayarlı direksiyon simidi, elektrik kumandalı aynaları ve camları, kliması, katlanır arka koltukları ve çok geniş iç hacmi ile, bir 4×4’ten beklediğiniz her şey, hatta fazlası Korando’da var.

5 kişilik korando, rahat bir yolculuk için gereken her şeye sahip. 350 litrelik bagajı, arka koltukların yatırılması ile 1200 litrelik kapasiteye ulaşıyor. Isıtmalı, ayarlanabilir sürücü koltuğu, uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi, araba alarmı ve 1.sınıf deri iç kaplama
seçenekleriyle Korando’nuzdan alacağınız sürüş keyfini daha da artırabilirsiniz.

Isıtmalı, ayarlanabilir sürücü koltuğu, uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi, araba alarmı sizi bekleyen standart özellikleri arasında.
Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com