Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Bmw m3 gts

Posted by Heartless on Ara-30-2010 under BMW

Bmw m3 gts

Bmw m3 gts 2011 Model

Bmw m3 gts Arabası

Bmw m3 gts OtomobiliÜretileceği, 2009 yılının sonlarına doğru kesinlik kazanan pist odaklı M3 modeli GTS’in teknik verilerinin detayları da açıklandı.

Turuncu gövde rengiyle daha ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken otomobilde bulunan 19 inç çaplı jantlar, tavan, bagaj kapağı üzerine yarleştirilen büyük spoiler, BMW böbrekleri ve ön tampon altındaki splitter siyah renkli.

İç mekanı insanları, Alcantara kaplı yarış koltukları ve takla barlarıyla karşılayan otomobilin arka koltukları bulunmazken bu kısımda bulunan camlar polikarbonatla yer değiştirmiş. Daha hafif yapılı bir orta konsola sahip olan otomobilin kapı içi kaplamaları inceltirlirken ses yalıtımı da inceltilmiş. Bu ağırlık azaltma çalışmalarının ardından 70 kg hafifleyen otomobil artık 1.530 kg ağırlığında. Ayrıca BMW, standart M3 modellerinde sunduğu ses sistemi ve elektronik klimayı bu otomobilde de isteğe bağlı olarak sunmakta.

Ön aksı 16, arkası ise 12 mm alçaltılmış olan otomobilin fren sistemindeyse çapları önde 18, arkadaysa 30 mm artırılmış diskler kullanılıyor. Pist üzerinde performansı artırmak için denge kontrol sistemi yeniden programlanan otomobilde 7 ileri vitesli, çift kavramalı şanzıman kullanılıyor.

V8 motorunun hacmi 4.4 litreye çıkarılan araç 450 beygir güç, 440 Nm tork üretebiliyor. 0’dan 100 km/s sürate ulaşması 4.4 saniye süren otomobilin maksimum sürati 305 km/s olarak açıklandı.

Pistlere renk katacak olan bu BMW modelinin vergiler hariç fiyatıysa 115.000 Euro olarak açıklandı.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com