Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Başarılar Bitmek Bilmiyor…

Posted by admin on Tem-29-2008 under Motorsiklet

Dünya Supersport şampiyonumuz Kenan Sofuoğlu’nun ardından bu kezde Milli sporcumuz Ata NURCAN 13- 14 Ekim 2007 tarihlerinde Bulgaristan’ın Trojen şehrinde düzenlenen “ Balkan Motokros şampiyonası “ 80 cc sınıfında ikinci oldu.

ülkemize Gümüş madalya ile dönen Ata, henüz 14 yaşında olmasına rağmen büyük bir başarıya imza atarak Türk bayrağımızı Balkan semalarında dalgalandırmayı başardı.

7 ayak üzerinden yapılan şampiyonanın 5.ayak Sırbistan yarışında 3.’lük, 6.ayak Moldovya’da 2.’lik ve son ayak Bulgaristan Trojan ‘da 2.lik elde eden genç yarışçı Ata Nurcan, 80 cc sınıfında Genel Klasman 2.liğine yükseldi.

Toplamda 68 sporcunun puan savaşi verdigi 80cc Balkan Motokros Sampiyonasi Genel Klasman Puan Durumu ise soyle olustu:

1- Angel Karanyatov 262 puan (Bulgaristan)

2- ATA NURCAN 221 puan (TURKIYE)

3- Yanko Tashev 218 puan (Bulgaristan)

2007 sezonuna çok hazırlıklı başladığını söyleyen Ata Nurcan Balkan şampiyonası’nın yanı sıra Türkiye Motokros şampiyonası’ndaki iddiasını sürdürüyor.

2004 yılında Motokros’a başlayan ve okulunda çok başarılı bir öğrenci olan Ata, bu Motosiklete olan tutkusu ile önümüzdeki senelerde Balkan ve Avrupa şampiyonalarında ilk sıralara yükselmeyi hedefliyor.

Ikincilik kupasini Aralik ayi icerisinde Yunanistan’da duzenlenecek odul toreninde alacak

Arabacar.com

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com