Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Araç Kredisi Hakkında Merak Edilenler

Posted by admin on Eki-15-2011 under Araba Haberleri

Araç Kredisi Hakkında Merak Edilenler

Kimler kredi kullanabilir?

Geliri taksitleri ödemeye uygun 18 yaşını bitirmiş; satın aldığı aracı veya hizmeti özel amaçlar ile ve nihai olarak kullanacak her gerçek şahıs ile tüm tüzel kişiler kredi kullanabilir.

Araç Kredisi Hakkında Merak Edilenler

Araç Kredisi Hakkında Merak Edilenler

Kredi başvurunuzu nasıl yapacaksınız?

Gerekli evraklarınızla birlikte size en yakın vdf yetkili satıcısına giderek vdf yetkilisi ile görüşmeniz yeterlidir.

Kredinizi hangi vadelerde alabilirsiniz?

Kredinizi farklı bir uygulama olmadığı sürece 1-60 ay arasındaki vadelerde kullanabilirsiniz.

Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı nedir?

Kredi değerlendirme sonucunda uygun görüldüğü takdirde – ve farklı bir uygulama olmadığı durumlarda – Klasik Kredi ve Auto Credit için alacağınız aracın toplam fatura bedelinin %80’ine kadar olan tutarı kredilendirebilirsiniz.

Kredi başvurunuz için hangi evraklar gereklidir?

Gerekli evraklar sayfasına giderek ücretli çalışan, tüzel kişi, tüzel firma sahibi, serbest çalışan veya emekli kişilerden istenen evraklara ulaşabilirsiniz.

Kredi başvurunuz ne kadar süre içinde onaylanır?

Gerekli evraklarınızın vdf’ye eksiksiz olarak ulaşması halinde krediniz aynı gün içinde onaylanıp, yetkili satıcınız sizi konu ile ilgili olarak bilgilendirir.

Bir kredim varken başka kredi alabilir miyim?

Yeni bir kredi başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Değerlendirme sürecinden çıkacak olumlu sonuca göre, ikinci kredinizi de kullanabilirsiniz.

Özel ödeme planı seçeneklerinden yararlanabilir miyim?

Farklı bir uygulama olmadığı sürece ve kredi başvurunuzun değerlendirilmesinden çıkacak sonuca göre özel ödeme planı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com