Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Archive for the ‘Motorsiklet’ Category

şampiyona istanbulpark Yasağı…

Posted by admin on Tem-29-2008 under Motorsiklet

Dünya süpersport şampiyonası şampiyonu Kenan Sofuoğlu Türkiye’de gördüğü ilgiden memnun: ‘benim için önemli olan buydu, ülkemde yaptığım sporun; elde ettiğim başarının fark edilmesiydi, gördümkü insanlar başarımın fazlasıyla farkında.’
Tek uluslarası pistimiz istanbulparkı kullanmasına olanak sağlanmadığını vurgulayan Kenan pistin işletim hakkının Bernie Ecclestone’na devredilmesini de eleştirdi.istanbulparkın dünyadaki en kaliteli pistlerden biri olduğunu söyleyen Kenan, konuyla ilgili olarak avrupada ‘Türkler yaptı, Ecclestone’a hediye etti’ fikrinin hakim olduğunu belirtti.

Pınarbaşı Pisti doldu taştı…

Posted by admin on Tem-29-2008 under Motorsiklet

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Ege Motosiklet Kulübünün ortaklaşa düzenlediği Türkiye Motosiklet Pist şampiyonası’nın 6. ayağı 29 – 30 Eylül 2007 tarihlerinde izmir 7 Pınarbaşı yarış pistinde gerçekleşti.

SiNAN SOFUOğLU’DAN BüYüK şOV…

şampiyonada en çok ilgi gören yarış, en hızlı pilotların yarıştığı TMF Kupası idi… TMF Kupası yarışına başlamadan 5 dakika önce kardeşi Kenan Sofuoğlu’nun italya’da ki birincilik sevinciyle piste çıkan Sinan 01:02.501 ‘lik derecesi ile pistin rekorunu kırdı.

TOLGA UPRAK’A BüYüK iLGi…

Gecen yılın şampiyonu Tolga Uprak kendi şehrinde büyük coşkuyla karşılandı. Yarışı ikinci sırada tamamlayan Uprak ‘ın hayran kitlesi yarışçılarına büyük destek verdi.
Yaklaşık 3500 kişinin geldiği yarışta seyirciler için güzel ve adrenalin dolu bir haftasonu yaşandı.

Kenan’dan beklenen sonuç…

Posted by admin on Tem-29-2008 under Motorsiklet

Dünya Supersport şampiyonumuz Kenan Sofuoğlu 30 Eylül günü italya ‘nın Vallelunga pistinde gerçekleştirilen 12. ayak yarışında bitime 4 tur kala kırmızı bayrakla durdurulan yarışta, rakibi Craig Jones’u bir tur önce geçip liderliğe yükselmeyi başardı.

19. turda piste dökülen bir yağ birikintisi yüzünden pilotların kaymaya başlaması sebebiyle kırmızı bayraklar sallanıp yarış durduruldu. Yarışın %75’i geçildiğinden dolayı, yarışın bittiği ilan edildi. Craig Jones, yarış durdurulduğunda Kenan Sofuoğlu’nu geçip liderliği geri almayı başarmıştı, ancak genel klasman bir önceki turun sonuçlarına göre ilan edildiğinden dolayı, 18. turu lider geçen Kenan Sofuoğlu, yarışın galibi ilan edildi.

Bu sezonki 7. galibiyetini elde eden Kenan, önümüzdeki haftasonu Fransa’nın Magny-Cours pistinde yapılacak 13. ayak yarışını da kazanırsa Supersport kategorisinde bir yılda en çok yarış kazanma rekorunu kırmış olacak.

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com