Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Progression Plus

Posted by Heartless on May-23-2011 under Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Progression Plus

Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Progression Plus Arabası Modeli 2011

İtalyan üretici Alfa Romeo, ismini önce 148, daha sonra da Milano koyacağını açıkladığı kompakt hatchback modelini birkaç gün gecikmeyle ve Giulietta ismiyle tanıttı. 50’li yılların efsane ismini bu şekilde geri getiren üretici, otomobilin tasarımını MiTo modelininkine oranla biraz daha az dikkat çekici yapmış. Özellikle arka kısmı oldukça sportif görünen otomobilin arka kapı kolları camların bittiği noktalara gizlenmiş.

4.35 metre uzunluğa, 1.80 metre genişliğe, 1.46 metre yüksekliğe ve 2.63 metrelik aks mesafesine sahip olan otomobil 350 litre hacimli bir bagaj sunuyor.

İç mekan kalitesi yerini aldığı 147 modeline oranla çok daha iyi olan Giulietta’nın donanımları arasında Start&Stop sistemi, panoramik cam tavan, DNA sürüş kontrol sistemi ve Q2 adlı elektronik diferansiyel bulunuyor.

Otomobilin motor seçenekleriyse ilk adımda dört adet olacak. Tamamı turbo beslemeye sahip olan motorlardan benzinli olanları 1.4 litre hacimli. 120 ve 170 beygir üretebilen versiyonları bulunan motorun ardından 1.6 litre hacimli turbo Diesel motor seçeneği geliyor. 105 beygir güç üretebilen bu motoru güçsüz bulanlar için 170 beygir güç üretebilen 2 litre hacimli turbo Diesel imdada yetişiyor.

Resmi tanıtımı 2010 Cenevre otomobil fuarında yapılacak olan otomobilin en sportif versiyonu olan Quadrifoglio Verde’de turbo beslemeye sahip 1.75 litre hacimli benzinli motorun kullanılacağı açıklandı. Bu motorun ürettiği maksimum güçse 235 beygir.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com