Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Alfa Romeo Alfa 159 Sportwagon

Posted by admin on Ağu-2-2010 under Alfa Romeo

Alfa 159 Sportwagon, geniş iç hacmi ve şıklığıyla olduğu kadar sportifliği ve dinamizmiyle de Alfa Romeo ruhunu tam olarak yansıtıyor. Güçlü bir karaktere sahip Alfa 159 Sportwagon geniş bagaj kapasitesi ve performanstan ödün vermeyen teknolojisiyle sizin ve ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazır.

Sunduğu konfor, emniyet, güç ve dayanıklılığıyla zor beğenenlerin tercihi olan Alfa 159 Sportwagon’da yeni kuşak Alfa Romeo’nun sahip olduğu tüm karakteristik özellikler bir arada.

Tüm bilgiler,açıklamalar ve resimler tamamen bir fikir vermek amaçlıdır. Asıl ürün özellikleri ve donanım seviyesi farklılık gösterebilir. Alfa Romeo, ürünlerinde gerekli gördüğü herhangi bir değişikliği yapma hakkına sahiptir. Resmedilen donanımlardan bazıları Türkiye için mevcut değildir.
Resim

Alfa 159 Sportwagon, Alfa Romeo konfor ve şıklığının en güçlü şekilde dışa vurumudur.

Geniş iç hacmi, sportiflik ve zarafetin kusursuz bir sentezini oluşturarak mükemmel bir yaşam alanı sunan otomobilde iki veya üç bölgeli otomatik klima yüksek konforda yolculuğu garanti ederken; rahat, vücudu saran koltukları ve kabin içindeki gürültü seviyesi minimuma indiren üstün ses yalıtımıyla Alfa 159 Sportwagon yaz-kış ideal bir sürüş ortamı yaratıyor.

Sürücüye doğru eğimli, ergonomik ve çok fonksiyonlu kontrol paneli sayesinde hak ettiğiniz konfor parmaklarınızın ucunda.
Zarif ve kolaylıkla okunan analog göstergeler, ihtiyacınız olan bilgilere anında ulaşmanızı sağlayan çok fonksiyonlu ekran.
Olağanüstü ses kalitesiyle radyo ve CD çalarlı BOSE® Hi-Fi sistemi, ses tanıma sistemi sayesinde telefon rehberine kayıtlı numaranın ait olduğu kişinin ismini söyleyerek aramanızı sağlayan Bluetooth özellikli yeni sofistike hands-free sistemi.

Alfa 159 Sportwagon ile yolculuk etmek özel Alfatex ve deri koltuk döşemelerinin yanı sıra dekorasyonunda kullanılan sıcak renklerle de tam bir keyif.

Tüm bilgiler,açıklamalar ve resimler tamamen bir fikir vermek amaçlıdır. Asıl ürün özellikleri ve donanım seviyesi farklılık gösterebilir. Alfa Romeo, ürünlerinde gerekli gördüğü herhangi bir değişikliği yapma hakkına sahiptir. Resmedilen donanımlardan bazıları Türkiye için mevcut değildir.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com