Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Alfa Romeo

Posted by Heartless on Ara-6-2010 under Alfa Romeo

Alfa Romeo

Alfa Romeo  2011 Model

Alfa Romeo Arabası

Alfa Romeo Otomobili


Türkiye tarafından 33 bin 150 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla ithal edilmeye başlanan 140 HP’lik Alfa 159 1.8 MPI, rakiplerine oranla zengin güvenlik ve konfor donanım özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Lüks orta sınıfın en dinamik tasarım özelliklerine sahip Alfa Romeo 159 modelinin en ekonomik versiyonu olarak ön plana çıkan Alfa 159 1.8 MPI, 33 bin 150 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla ülkemiz yollarına çıkmaya başladı. Tofaş çatısı altında yer alan Alfa Romeo Türkiye tarafından Distinctive ve Distincive Plus adı verilen iki zengin donanım seviyesiyle ithal edilen Alfa 159 1.8 MPI, fiyat/fayda karşılaştırmasında sunduğu avantajlarla rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor.

Alfa Romeo 159 1.8 MPI’ın baz donanım versiyonu olan Distinctive’de EBD destekli ABS, Elektronik Denge Kontrol Sistemi-VDC (ESP), Patinaj Önleyici Sistem-ASR, sürücü ve ön yolcu havayastığı, yan havayastıkları, pencere havayastıkları, sürücü diz havayastığı, hız sabitleyici, deri direksiyon simidi üzerinden kontrol edilebilen CD çalarlı müzik sistemi, çift bölgeli otomatik klima, arka park sensörü, yağmur sensörü ve 16 inçlik alaşım jant gibi donanımlara standart olarak yer veriliyor. Bir üst donanmı versiyonu olan Distinctive Plus’ta ise bu donanımlara ek olarak; Bi-xenon farlar, deri döşeme, ön yolcu diz havayastığı, far yıkama, ön park mesafe sensörleri ve 17 inç alaşım jantlar standart olarak sunuluyor.

Alfa Romeo’nun üstün teknolojili ve verimli performans sunabilen 140 HP gücündeki 1.8 MPI motoruyla ve 5 ileri manuel şanzımanla kombine edilerek donatılan Alfa 159 model versiyonu, 208 km/s’lik maksimum hıza erişebiliyor. Motorun ürettiği 175 Nm’lik tork değerinin etkisiyle statik konumdan 100 km/s’ye 10.2 sn’de çıkan Alfa Romeo 159 1.8 MPI, 100 km’de ortalama 7.6 litrelik yakıt tüketim değeriyle de dikkat çekiyor.

2009 model yılı kapsamında yapılan makyaj operasyonuyla otomatik klima sistemi kumanda birimleri daha ergonomik hale getirilen ve gösterge tablosu beyaz aydınlatmalı olacak biçimde yenilenen Alfa Romeo 159’un sedan karoserli versiyonu, 2700 mm’lik aks mesafesinın yardımıyla kabin içinde sınıf standartlarına yakışır bir yaşam alanı sunabiliyor.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com