Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Alfa Romeo 159 Sportwagon

Posted by Heartless on Ara-6-2010 under Alfa Romeo

Alfa Romeo 159 Sportwagon 2011 Model

Alfa Romeo 159 Sportwagon Arabası

Alfa Romeo 159 Sportwagon  Otomobili

Alfa Romeo 159 Sportwagon

satışa çıktı
Alfa Romeo, geniş iç hacmi ve fonksiyonelliği, sportif bir görünümle birleştiren 159 Sportwagon’u Türkiye’de 36,900 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Alfa Romeo Style Centre ve Giorgetto Giugiaro işbirliği ile tasarlanan Alfa Romeo 159 Sportwagon, 4660 mm uzunluğu ile sedan modeliyle aynı boyda. Aracın genişliği 1.828 mm, yüksekliği 1.425 mm, dingil mesafesi ise 2.700 mm.

Alfa Romeo 159 Sportwagon, 1.8 MPI 140 bg ve 1.9 JTS 160 bg benzinli motorların yanısıra, 4000 devirde 150 bg güç ve 2000 devirde 320 Nm tork üreten 1.9 JTD 16 valfli dizel motor ve otomatik vites seçeneğine sahip. Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 JTS versiyonu, 0 km/s’den 100 km/s hıza 9,9 saniyede ulaşabiliyor ve maksimum hızı 210 km/s.

Bagaj bölmesine erişim, hem yolcu bölmesinden hem de dışarıdan mümkün olmakla birlikte, 445 litrelik mükemmel seviyedeki yükleme hacmine sahip olan aracın karoserinde yapılan bazı değişiklikler, mekanın en üst düzeyde kullanımını sağlıyor. Aracın arka kısmı da geri kalanı ile aynı dili konuşuyor. Alfa Romeo’ya özgü ayrıntılarla sedan modelinin karakteristik özelliklerinin karışımı, Sportwagon’a özgü öğelerle tamamlanıyor. Kompakt yolcu bölmesi gibi tasarım çözümleriyle Alfa Romeo’nun klasik sportif çizgisi bu modelde de korunuyor. Alfa Romeo 159 Sportwagon’da, bir Alfa Romeo’da bulunması istenen şık ve iddialı çizgilerin tümü uyum içinde birbiriyle bütünleşiyor.

BOSE® Hi-Fi Ses Sistemi opsiyonel olarak sunuluyor, çift ya da üç bölge hava dağıtımı ve sıcaklık kontrolüne sahip klima sistemi, hız sabitleme sistemi, yağmur, buğu, koku, ön ve arka park sensörleri, sesli kontrol ve dahili GSM ahizesiz telefon sistemini içeren Blue&Me opsiyonu, asimetrik katlanabilir arka koltuk, ısıtmalı ön cam silecekleri aracın diğer özellikleri.

Alfa Romeo 159, EuroNCAP çarpışma testinde 5 yıldız almıştı. Aktif güvenlik için araç EBD ile tamamlanan ABS, Dinamik Kontrol Sistemi (VDC), Kayma ünleyici Düzenek (ASR), acil frenlerde devreye giren Hidrolik Fren Desteği (HBA) ve yokuşta kalkışları kolaylaştıran Hill Holder ile donatılmış. Pasif güvenlik için, otomobilde, aktif gergili ve azaltılmış yük sınırlayıcılı emniyet kemerleri, sekiz adete kadar çıkabilen hava yastığı (diz hava yastıkları ve tüm camı kaplayan perde hava yastıkları ile) ve arkadan gelen darbeler sırasında kafalığı yolcunun boyun bölgesine daha da yakınlaştıran ‘kırbaç etkisini önleyici’ bir cihazla donatılmış kafalıklar bulunuyor.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com