Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

Geçtiğimiz günlerde yeni Hyundai Sonata / i40 ‘ın fabrikada çekilen görüntülerini yayınlamıştık. Şimdi ise bu resmi görüntüler son noktayı koyuyor.

Bugün yayınlanan bu resmi fotoğraflardan da anlaşılıyor ki Yeni Hyundai Sonata / i40 aynen Mazda 6 ve Volkswagen Passat tarzı tasarım diline sahip. 4 kapılı bir coupe aracın stili yeni Koreli ‘nin en büyük kozu olacak. Yeni Sonata ‘nın (değişecek adıyla i40) ızgarası yeni Tucson / ix35 ‘in ızgarası ile büyük benzerlik taşıyor.

yeni hyundai i40 sonata

*****

Yeni Hyundai Sonata ‘nın boyutları belirgin bir şekilde büyümüş görünüyor.

Bu büyük aracı sırtlayacak benzinli ve dizel motorlar ise bir hayli güçlü olacak. Yeni Sonata ‘nın benzinli motorları 4 silindirli 2.0 litre ve 3.3 litrelik bir V6 olurken dizel seçeneği ise 197 beygir gücünde, 435 tork üreten 2.2-litrelik R-Tipi motor olacak.

yeni hyundai i40 sonata

Bu motorlar ile Honda Accord ve Toyota Camry ile rekabet edecek 2011 model yeni nesil Hyundai Sonata ‘da büyük TAU V8 motor ise şimdilik söz konusu değil.

yeni hyundai i40 sonata

Dış tasarımın yanı sıra iç mekan fotoğraflarında gösterge tablosu ve merkezde konumlanan kontrollerin Volvo araçlarına benzerliği dikkat çekiyor.

yeni hyundai i40 sonata

İlk olarak Güney Kore için Mayıs 2010 ‘da satışa sunulacak yeni nesil Hyundai Sonata Avrupa için ise aynı yılın son çeyreğinde kullanıcıyla buluşacak.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com