Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

2011 Citroen DS4

Posted by admin on Ara-8-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Otomobil dünyasında yeni bir sınıf açması beklenen Citroen’in son premium aracı DS4 resmi olarak tanıtıldı. Citroen yeni modeli için MULTI-TALENTED yani ÇOK-YETENEKLİ ifadesini kullandı.

Citroen’in yeni DS serisinin ikinci modeli olma niteliği taşıyan DS4 eşsiz, çekici, yenilikçi, seçkin ve çok yönlü bir tasarımın ürünü. Citroen’in cesur tasarım anlayışını en iyi ifade eden modellerden olan DS4, en az tasarımı kadar yetenekleri ile de göz dolduracak.

DS4 dinamik ve coupe benzeri bir tasarıma sahip. Hafif yüksek yapısı, gergin ve kaslı tasarımı ile öne çıkan araç 4.27 metre uzunluğa, 1.81 m genişliğe ve 1.53 m yüksekliğe sahip.

Citroen’in tabiri ile 2+2 kapı düzenine sahip aracın arka kapıları çok iyi şekilde saklanmış. Kapı kolu cam hizasında bulunan arka kapılar DS4′ün coupe benzeri tasarımını güçlendiriyor. Arka kısımda 3 yetişkin için yeterli genişliğe sahip koltuklar yer alırkan 370 litrelik bagaj bulunuyor.

Citroen DS4 en az dışı kadar iç tasarımı ile de adından sıkça söz ettirecek. Tamamen sürücü odaklı kokpit deri kaplamadan oluşturulmuş. Ayrıca kabin içinde bolca kromajla aksama yer verilmiş.

DS4, 5 farklı motor seçeneğine sahip olacak. Bunların ikisi HDi dizel, üçü benzinli motorlar. Yeni 200 beygirlik benzinli motor da dahil olmak üzere tüm motor seçenekleri ekolojik açıdan hassas bir karakterde. e-HDi dizel motor daha düşük CO2 salınımı ile en dikkat çekici motor seçeneği.

DS4 ilk kez 2010 Paris Motor Show’da tanıtılacak. 2011 yılında ise satışına başlanacak.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com