Araba ve Arabalar Rent a car Fiyatları ikinci el Otomobil Markaları

Araba piyasası modifiyeli arabalar araba teknikleri ikinci el oto araba resimleri ve modifyesi sıfır araba yeni arabalar hakkında bilgiler

2010 Model Yeni Hyundai Sonata / i40

Posted by Heartless on Kas-19-2010 under 2011 Model Araba Tanıtım

Casus fotoğrafları ve fabrika görüntülerini daha önce yayınladığımız Yeni Hyundai Sonata / i40, Kore ‘de son noktayı koydu.

Görsel açıdan, yeni lüks modelin Mercedes CLS tarzı sedan/coupe furyasına katıldığı belli oluyor. Bununla beraber yeni Hyundai Sonata / i40 yeni Mazda 6 ve Volkswagen Passat tarzı tasarım diline sahip.

new yeni hyundai sonata

4 kapılı bir coupe aracın stili yeni Koreli ‘nin en büyük kozu olacak. Yeni Sonata ‘nın (değişecek adıyla i40) ızgarası yeni Tucson / ix35 ‘in ızgarası ile büyük benzerlik taşıyor.

new yeni hyundai sonata

Araç 4,820mm uzunluğunda, 1,835mm genişliğinde ve 1,470mm yüksekliğinde. Kaputun altında ise 200 hp üretmesi beklenen GDI (direkt enjeksiyon) teknolojili 2.4-litrelik Theta II motorun yer alması bekleniyor. 2.0-litrelik bir benzinli motor da gamdaki yerini alacak.

new yeni hyundai sonata

Avrupa ve Kore için aynı zamanda etkileyici bir 204 hp sunacak ve Euro 5 normlarını karşılayacak olan, 2.2-litrelik dizel bir ‘R’ türevin eklenmesi de söz konusu.

new yeni hyundai sonata

Manuel ya da otomatik olarak alınabilecek otomobilde Hyundai, panaromik cam tavan, stop-start teknolojisi ve direksiyon arkasından vites kulakçıkları gibi üst düzey donanımlar da sunacak.

new yeni hyundai sonata

İlk olarak Güney Kore‘de satışa sunulacak yeni nesil Hyundai Sonata, Avrupa ‘da 2010 ortlarında kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Üye olmadan Direk Yorum ve Düşüncenizi Ekleyin

sitemap Domain Domain
Bu Güzel araba sitesi sizleri arabalar konusunda bilgilendirme amacı ile kurulmuş ve Araba konusunda yoruma açıktır.Arabalar konusunda verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilemez
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde arabacar.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@arabacar.com